تلویزیون

تلویزیون (368)

هما گویا (سی و یک نما)– گاهی می شود به شجاعت و جسارت بعضی ها غبطه خورد اما گاهی هم این جسارت و شجاعت، حقوق مادی و معنوی دیگران را نادیده می گیرد و آنجاست که لج آدم را درمی آورد . اینکه یک نفر با بودجه ی صدا و سیما که بیت المال محسوب می شود، بالغ بر دویست میلیارد تومان را صرف ساخت سریالی کند که کمتر از ده در صد بیننده دارد و حالا بگوید که فیلمنامه ی کار جدیدش کامل شده و آماده است واقعا موجب می شود تا سکوتی که به هزار زحمت حفظ کرده بودم را بشکنم.

سی و یک نما- هشتمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 30 دی ماه ساعت ۲۳:۳۰ با نگاهی به آثار سینمایی ابوالحسن داودی فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. 

شنبه, 25 دی 1395 ساعت 21:13

سریال آرام می گیریم از امشب روی آنتن شبکه دو رفت

نوشته شده توسط

سی و یک نما- پخش سریال 42 قسمتی "آرام می گیریم" به کارگردانی روح الله سهرابی و تهیه کنندگی فرهاد گلی از از امشب در شبکه دو سیما شروع شد.

سی و یک نما- قائم‌مقام مرکز امور نمایشی سیما امروز در تازه‌ترین اظهاراتش از قطعی شدن چهار سریال نوروزی خبر داده است. به گفته او «علی البدل» برای شبکه یک آماده شده -که تولید آن به پایان رسیده- و سریال‌های «مرز خوشبختی» برای شبکه دو، «آرمان ۲» شبکه سه و «خانه ما» که احتمالا از نیمه فروردین روی آنتن می‌رود، برای پخش در ایام عید در حال تولید هستند؛ اما جالب‌ترین بخش توضیحات علی حمیدی به رفتن عوامل «پایتخت» به سوریه و پرداختن به مسئله داعش، بعد از ورود سازمان اوج به این سریال باز می‌گردد.

سی و یک نما- امشب آخرین قسمت ضبط شده مجموعه «دورهمی» روی آنتن می رود. و حمید لولایی آخرین مهمان ویژه این سری از برنامه دورهمی است.

سی و یک نما – دنیا فنی زاده که هنوز باور نکرده ایم تا قبل از وام گرفتن از نامش بگوئیم (زنده یاد)، گر چه با تمام روحیه ای که از خود نشان می داد اما می دانست که شاید قرار است از همه و کلاه قرمزی خداحافظی کند، هرگز اشاره ای به اینکه اگر من هم نباشم، کلاه قرمزی خواهد بود نمی کرد. تعصب عجیبی روی این عروسک که حالا مثل پینوکیو ، فرشته ی مهربان به او جان داده بود داشت.شکی نیست که کلاه قرمزی همیشه و در همه حال یادآور او خواهد بود و خواهد ماند اما گر چه نباید کلاه قرمزی برای همیشه بایگانی شود و شخصیت او به کودک درون همه ی نسل ها تعلق دارد اما این نهایت شرافت ایرج طهماسب است که به احترام دنیا فنی زاده می گوید به بایگانی شدن این عروسک به بهانه ی رفتن تنها عروسک گردانش در این سی سال هم می اندیشد و این دلگرمی است برای همه هنرمندانی که با هنرشان زندگی می کنند و حالا دلشان به حرمتشان گرم میشود.

سی و یک نما- کارگردان و مجری برنامه «خندوانه» توضیحاتی را درباره عدم پخش قطعه «زندان» با صدای محسن چاوشی از این برنامه پربیننده داد.

هما گویا (سی و یک نما) – سروش صحت و ایمان صفائی دو طنز نویسی هستند که مفهوم واقعی طنز انتقادی – اجتماعی را بلدند و از آن مهمتر دیدگاه هائی نزدیک به هم دارند که موجب می شود تا روایت قصه یکدست بماند . لیسانسه ها همکاری و دلنوشته ی تازه ی این دو در قاب تصویر سروش صحت و با حضور بازیگرانی متفاوت وبازی هائی دلنشین غنیمتی است که این شب ها روی آنتن شبکه سه تلویزیون می رود. تلویزیونی که فقر کیفیت در محتوا به رغم کمیت موجب دل نگرانی شده است.

یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 12:24

کمال تبریزی: به حذف جناب‌ خان از خندوانه راضی نشوید

نوشته شده توسط

سی و یک نما- کمال تبریزی از حضور بازیگران جدید در فاز سوم مجموعه‌ تاریخی «سرزمین کهن» خبر داد و درباره‌ وقفه‌ای که در پخش این مجموعه پیش آمد، به بیان نکاتی پرداخت. این کارگردان سینما و تلویزیون همچنین خواستار بازگشت جناب‌خان به «خندوانه» شد.

سی و یک نما- ملی پوش سابق فوتبال ایران به عنوان مهمان، در برنامه امشب خندوانه حضور خواهد یافت.

صفحه1 از27