رسانه دیگر (55)

سی و یک نما- مرجان حاجی‌رحیمی دبیر گروه ایرانشهر روزنامه فرهیختگان و روزنامه نگار حوزه میراث فرهنگی نوشت:

سی و یک نما- هوشنگ گلمکانی منتقد با سابقه سینمای ایران که سابقه داوری در جشنواره فیلم فجر را دارد، در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که اهدای دو سیمرغ بلورین در یک رشته خلاف مقررات جشنواره است و از این اتفاق به عنوان یکی از اشتباهات این دوره از جشنواره یاد کرده. او همچنین درباره انصراف های برخی نامزدان برای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر، معتقد است گسترش شبکه های اجتماعی باعث ایجاد برخی جنجال های شده است!

سی و یک نما- آقا اسفندیار مُرده شور فیلم «خواب تلخ» در پی اعلام نامزدهای جشنواره‌ی فیلم فجر، متن نامه‌ای را خطاب به محمد حیدری دبیر جشنواره‌ی فیلم فجر منتشر کرد.

سی و یک نما- بزرگمهر حسین پور که طراحی پوستر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را به عهده داشت، درباره حواشی که سال گذشته برای این پوستر به وجود آمد، توضیحات جالبی را به آی سینما می‌دهد. حسین پور معتقد است برخی از اشخاصی که ذهن‌های منجمدی دارند با هر حرکت و یا ایده جدیدی مخالفت می‌کند. حسین پور در ادامه به انتقاد از پوستر فیلم‌های سینمایی می‌پردازد و می‌گوید این روزها جای طراحان پوستر را اشخاصی گرفتند که تنها راه استفاده از نرم افزار فتوشاپ را بلد هستند!

یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 08:57

رضا خوشنویس: خشت که به آسیاب بدی، خاک نصیب میشه آخر

نوشته شده توسط

سی و یک نما- کیوان کثیریان در یادداشت امروز خود در روزنامه ی شرق اتفاق های این روزها را با داستان هزاردستان زنده یاد علی حاتمی در کفه ترازو گذاشته و چنین می نویسد:

سی و یک نما- سینمای ایران از معدود کشورهایی است که با وجود بیش از 50 جشنواره فیلم کوتاه و بلند در موضوعات مختلف، دارای بیماری تورم در زمینه برگزاری جشنواره‌های فیلم است. بیماری مسری که ویروس آن در چند سال گذشته با سرعتی سرسام‌آور در حال انتقال به مدیران دولتی و نهادهای مختلف فرهنگی کشور است و هر روز بودجه های فرهنگی بیشتری صرف برگزاری جشنواره های بی ثمر فیلم با عناوین مختلف می شود.

سی و یک نما- مدیرکل دفتر نمایش خانگی گفت: بنا به دستور قضایی و ابلاغ سازمان سینمایی علاوه بر فعالیت جدید حتی آثار گذشته افرادی که با شبکه‌های معاند همکاری داشتند مجوز انتشار نداشته است و «راز مهتاب» نیز پروانه نمایش نگرفت.

چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 07:25

فروش فیلم های اصغر فرهادی از 20 میلیون تا 15 میلیارد

نوشته شده توسط

سی و یک نما- روزنامه وقایع اتفاقیه سری به کارنامه اصغر فرهادی زده و به بهانه فروش میلیاردی "فروشنده"، فروش بقیه فیلم های فرهادی را هم بررسی کرده است.

سی و یک نما- سازمان اوج در حال رایزنی با مل گیبسون برای بازی در فیلم سینمایی «آخرین پرواز کرکس» است.

جمعه, 14 آبان 1395 ساعت 13:04

و امروز... ناصر، میزبان منصور شد / در سوگ پدر استقلال

نوشته شده توسط

سی و یک نما - ساعت از نیمه شب گذشته بود که خبر درگذشت منصور پورحیدری در فضای مجازی پیچید و خیلی زود تکذیب شد اما همه می دانستیم که این نفس کشیدن،نفس های آخر یکی از بهترین های تاریخ فوتبال ایران است به خواسته خدا رضا بودیم و دعا می کردیم آبی باشد مثل آسمان این آرامشی که بعد از مدت ها بیماری به آن میرسد. می دانستیم که ناصر خان به زودی میزبان منصور خان خواهد شد. دو متعصب رنگ آبی.

صفحه1 از4