سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 19:04

شهرام حقیقت دوست با سه فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شهرام حقیقت دوست با سه فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد شهرام حقیقت دوست با سه فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد

سی و یک نما-  بازیگر سریال "جاده قدیم" گفت: امسال با فیلم های "زرد" ساخته مرتضی تقی زاده، "زیر سقف دودی" از پوران درخشنده و "لابی" به کارگردانی "محمد پرویزی" در جشنواره حضور خواهم داشت.

 

شهرام حقیقت دوست از حضور خود در جشنواره فیلم فجر امسال با سه فیلم خبر داد و گفت: امسال با سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حضور خواهم داشت.

وی ادامه داد: امسال با فیلم های "زرد" ساخته مرتضی تقی زاده، "زیر سقف دودی" از خانم پوران درخشنده و "لابی" به کارگردانی "محمد پرویزی" در جشنواره حضور خواهم داشت.

بازیگر سریال مختارنامه افزود: فیلمبرداری فیلم های "زرد" و "لابی" به پایان رسیده و "زیر سقف دودی" هم فردا به پایان می رسد.

وی در خصوص نحوه حضور در فیلم پوران درخشنده خاطرنشان کرد: این اولین تجربه همکاری من با خانم درخشنده است. در ابتدا فیلمنامه برایم ارسال شد و من فیلمنامه را دوست داشتم و بعد از مذاکرات به توافق رسیدیم و در این فیلم در قالب یکی از نقش های اصلی اثر به ایفای نقش پرداختم.

 

خواندن 144 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 19:08

نظر دادن

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با حفظ ادب ارسال فرمایید. نظرات شما پس از بازبینی مدیرسایت منتشر می شوند.