سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 07:56

کاناپه کیانوش عیاری برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کاناپه کیانوش عیاری برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود کاناپه کیانوش عیاری برای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود

سی و یک نما- ۹۰درصد از فیلمبرداری «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری و نیمی از تدوین این فیلم به پایان رسید.

 

به گزارش سی و یک نما، شاهرخ دستور تبار مجری طرح «کاناپه» به کارگردانی کیانوش عیاری درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به مهر گفت: باتوجه به اینکه بارش برف فیلمبرداری این فیلم را مدتی به تعویق انداخت در حال حاضر مشغول ضبط قسمت های باقی مانده آن هستیم اما با این وجود تاکنون حدود ۹۰درصد از فیلمبرداری به پایان رسیده است.

وی افزود: این فیلم لوکیشن های پراکنده ای دارد و گروه فیلمبرداری «کاناپه» امروز ۱۶آذر در یک کارگاه مبل سازی به کار می پردازند. کار آنها در این مکان یک روز طول می کشد و هفته بعد برای ادامه ضبط به مترو می رویم که آن هم یک روز زمان می برد، در واقع تا ۱۰روز آینده فیلمبرداری این اثر به پایان می رسد.

دستور تبار در پایان عنوان کرد: با توجه به اینکه کیانوش عیاری به طور همزمان خودش تدوین «کاناپه» را انجام می دهد تاکنون نیمی از تدوین آن به پایان رسیده است و در نظر داریم آن را برای نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده کنیم و فرم جشنواره را هم پر کرده ایم.

«کاناپه» روایت زندگی ۲خانواده ای است که می خواهند با هم وصلت کنند اما در نهایت یک کاناپه باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی آنها می شود.

در این فیلم ابوالفضل پورعرب نقش پدر داماد یعنی بابک حمیدیان را ایفا می کند، فرهاد آئیش نقش پدر عروس یعنی فرگل فربخش را بازی می کند، آتوسا انواریان هم ایفاگر نقش مادر عروس است.

عوامل این فیلم عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: کیانوش عیاری، مجری طرح: شاهرخ دستورتبار، مدیرتولید: حسن آقاکریمی، برنامه ریز و دستیاراول کارگردان: شبنم عرفی نژاد، دستیار دوم کارگردان: مازیارحاجتی، دستیار سوم: مهتاب پیشقدم، منشی صحنه: سهیلا کاشفی، عکاس: مزدک عیاری، بازیگران: فرهاد آییش، ابوالفضل پورعرب، بابک حمیدیان، فرگل فربخش، آتوسا انواریان، بیتا بیگی، تینا عبدی، رزیتا سلطانی، سمیرا ذکایی و با حضور فریبا کامران، مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری، دستیار اول فیلمبرداری: محمدپرچ، محسن طاهری، بابک ابرغانی، محمدرضایی، محمدحسین خداحامی، طراح صحنه و لباس: امیرحسین قدسی، دستیار صحنه: بهنام غدیری، مدیر صحنه: سعیدرحیم، طراح گریم: مهدیه اعرابی، اجرای گریم، نازنین عرفی نژاد و محمدرضاگل افشار، صدابردار: علیرضاغفاری نژاد، دستیارصدا: جوادباقری، مدیر تدارکات: رضاصادق، دستیار تدارکات: سعید مهتاب، علی ترکاشوند و مرتضی علیخانی.

 

خواندن 108 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 08:01

نظر دادن

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با حفظ ادب ارسال فرمایید. نظرات شما پس از بازبینی مدیرسایت منتشر می شوند.