سینمای جهان (1286)

سی و یک نما- فیلم "مهتاب" (Moonlight) به کارگردانی بری جنکینز فاتح سی و دومین جوایز سالانه اسپیریت شد که برندگان آن بامداد یکشنبه به وقت ایران در سانتا مونیکا معرفی شدند.

سی و یک نما- اسامی برندگان سی و هفتمین دوره جوایز سالانه تمشک طلایی که نوعی با شوخی با جوایز اسکار است، شنبه غروب به وقت ایران در مراسمی در لس آنجلس اعلام شد.

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 08:17

نامزدهای اسکار فیلم خارجی زبان بیانیه مشترک دادند

نوشته شده توسط

سی و یک نما- شش کارگردان فیلم‌هایی که در بخش فیلم خارجی‌زبان هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار شانس دریافت جایزه را دارند، در بیانیه‌ای مشترک این جایزه را "نماد اتحاد ملت‌ها و آزادی هنر" توصیف کردند و آن را به "همه مردم، هنرمندان، خبرنگاران و فعالان که برای پرورش اتحاد و درک کار می‌کنند، و کسانی که حامی آزادی بیان و ارزش انسانی هستند" تقدیم کردند.

سی و یک نما- فیلم "او" (Elle) به کارگردانی پل ورهوفن جایزه بهترین فیلم این دوره جوایز سزار را دریافت کرد که برندگان آن جمعه شب در مراسمی در پاریس معرفی شدند.

پنج شنبه, 05 اسفند 1395 ساعت 11:46

فرش قرمز مراسم اسكار 2017 پهن شد

نوشته شده توسط

سی و یک نما- فرش قرمز هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار پهن شد.

سی و یک نما- در جدیدترین خبرهای سینما،‌ شبکه استریم نت‌فلیکس توانست حق انتشار فیلم گانگستری جدید مارتین اسکورسیزی را بدست آورد. در این فیلم رابرت دنیرو و آل پاچینو دوباره در کنار هم قرار می گیرند.

چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 07:33

جایزه بهترین طراحی لباس به لالالند و دکتر استرنج رسید

نوشته شده توسط

سی و یک نما- انجمن طراحان لباس آمریکا با معرفی برندگان خود به «لالالند»، «دکتر استرنج» و «تاج» جایزه دادند.

هما گویا (سی و یک نما) - لزومی ندارد که یک فیلم بهترین باشد تا بهترین تاثیر را روی مخاطب بگذارد. فیلم "فلش دنس" (1983) هم یک فیلم استثنائی حتی در کارنامه ی "آدریان لین" نیست اما برای من یکی از محبوب ترین فیلم هائی است که در نوجوانی و زمان اوج رونق فیلم های موزیکال به سبک جدید دیدم و هنوز هم از تماشای آن لذت مضاعفی می برم.

سی و یک نما- ساموئل ال جکسون بار اول در فیلم مرد آهنی محصول 2008 در دنیای مارول حضور پیدا کرد، احتمال دارد در فیلم کاپیتان مارول شاهد حضور جکسون در نقش نیک فیوری باشیم.

سی و یک نما- درام تحسین‌شده «مهتاب» ساخته بری جنکینز جایزه بهترین فیلمنامه اوریجینال انجمن نویسندگان امریکا (WGA) را از آن خود کرد و فیلمنامه اریک هایزرر برای فیلم علمی-تخیلی «ورود» جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را به خود اختصاص داد. در شصت و نهمین مراسم اهدای جوایز این انجمن که دیشب (19 فوریه)، طی دو مراسم همزمان در نیویورک و بورلی هیلز لس آنجلس برگزار شد، شبکه «فاکس» جوایز اصلی تولیدات تلویزیون را با خود به خانه برد، از جمله سریال «آتلانتا» که همزمان برنده دو جایزه مهم شامل بهترین سریال جدید و بهترین سریال کمدی شد.

صفحه1 از92