دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 10:36

اولین تصویر رسمی از "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تولید مایکل فاسبندر منتشر شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین تصویر رسمی از "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تولید مایکل فاسبندر منتشر شد اولین تصویر رسمی از "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تولید مایکل فاسبندر منتشر شد

سی و یک نما- اولین تصویر رسمی از فیلم "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تهیه کنندگی مایکل فاسبندر، منتشر شد. این فیلم براساس مجموعه ای از بازی های محبوب رایانه ای ساخته می شود که کارگردانی آن را جاستین کورتزل برعهده دارد.

به گزارش ورایتی، اولین تصویر رسمی از فیلم "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تهیه کنندگی مایکل فاسبندر، منتشر شد. این فیلم براساس مجموعه ای از بازی های محبوب رایانه ای wildly ساخته می شود که کارگردانی آن را جاستین کورتزل برعهده دارد و شرکت فاکس منتشر کننده آن است. کورتزل قبلا فیلم سینمایی "Snowtown" را کارگردانی کرده و از بازی های درخشان مایکل فاسبندر، بازیگر و ستاره نقش اول این فیلممی توان به فیلم های "ایکس من" و "حرامزاده های بر آبرو" اشاره کرد.

داستان این فیلم و سری بازی های آن درباره ی قاتلی حرفه ای است که با قدرت هایی که دارد توانایی انجام حرکت های عجیبی از جمله پریدن از ساختمان های بلند و کشتن افراد به صورت حرفه ای و پنهان شدن در مکان هایی غیر ممکن است.

در فیلم جدید اساسین کرید ۲۰۱۶ ، کالوم لینچ که به قاتلین کشی معروف است، وارد شهر نیویورک شده و قصد دارد که از سرگذشت خود درباره آینده اش بیشتر بفهمد. او و همسرش در پی ماجراجویی ها و قتل های خود می روند و….

بازیگر برنده اسکار، ماریون کوتیار نیز با امضای قراردادی با مایکل فاسبندر در پروژه  (Assassin’s Creed) حضور دارد.  تیم کوتیار و فاسبندر می تواند ساخت چندگانه فیلم را تضمین کند.

کوتیار، فاسبندر و کورتزل هم‌ اکنون نیز در پروژه دیگری به نام «مکبث» همکاری می‌کنند. این پروژه که اخیرا به پایان مرحله فیلمبرداری رسیده است، اقتباسی از نمایشنامه مشهور شکسپیر است که جاستین کورتزل کارگردانی کرده و مایکل فاسبندر در آن نقش “مکبث” و ماریون کوتیار نقش “لیدی مکبث” را ایفا کرده است.

کوتیار سال ۲۰۰۷ برای بازی در فیلم «زندگی مانند گل سرخ» موفق به دریافت اسکار بهترین بازیگر زن شد. وی البته بیشتر برای بازی در فیلم «شوالیه تاریکی برمیخیزد» محصول سال ۲۰۱۲ شناخنه شده است. کوتیارد همچنین برای بازی در فیلم «دو روز و یک شب» نامزد اسکار بهترین بازیگر زن امسال نیز است.

اکران فیلم برای ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ (۳۰ آذز ۹۵) برنامه ریزی شده است.

 

خواندن 687 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 دی 1394 ساعت 10:49

نظر دادن

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با حفظ ادب ارسال فرمایید. نظرات شما پس از بازبینی مدیرسایت منتشر می شوند.