دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 09:21

بن افلک درباره کارگردانی فیلم جدید بتمن مردد و دودل است

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بن افلک درباره کارگردانی فیلم جدید بتمن مردد و دودل است بن افلک درباره کارگردانی فیلم جدید بتمن مردد و دودل است

سی و یک نما- اگر چه بن افلک دو هفته پیش گفته بود که همه چیز برای تولید بتمن در حال آماده شدن است، و او فیلم مستقلی را هدایت خواهد کرد اما در آخرین مصاحبه اش خیلی به ساخت بتمن خوش بین نیست.

 

با وجود اینکه مدتی است هواداران می‌دانند که قرار است بن افلک پس از فیلم سینمایی «لیگ عدالت» (Justice League)، فیلم سینمایی جداگانه «بتمن» (Batman) را بسازد، ساخت این فیلم توسط وی تا امروز با شک و تردیدهایی همراه بوده است.

وی در مصاحبه‌ای با بی دی ام که سر صحنه «لیگ عدالت» انجام شد، توضیح داد که تا وقتی از فیلمنامه راضی نباشد، فیلم سینمایی «بتمن» را نخواهد ساخت.

اما در روز سال نو، بن افلک دوباره مصاحبه ای با گاردین داشته گفت که این پروژه برایش در حد یک ایده است و هیچ پس زمینه ای برای ساخت این مجموعه ندارد. و قصد ساخت آن را ندارد.

پاییز سال گذشته میلادی بود که بن افلک در مصاحبه‌ای که با مجله معتبر توتال فیلم داشت، اعلام کرده بود بازی کردن و کارگردانی یک فیلم تکی بتمن، مانند یک رویا است: نکته اصلی درباره هر فیلم (اگر بخواهید آن را کارگردانی کنید) این است که باید مطمئن شوید که آن فیلم به یک اثر خوب تبدیل شود. شما باید ایده و رویکرد درستی نسبت به آن فیلم داشته باشید.

همچنین بی دی ام گفته اگر افلک بخواهد بتمن را بسازد آن را به ریشه‌هایش خواهد برد، به زمانی که بزرگترین کارآگاه دنیا بود. به‌علاوه در گذشته صحبت‌هایی درباره حضور تعداد زیادی از دشمنان این شخصیت شده بود.

با این همه شک و تردیدهایی که برای ساخت بتمن جدید از جانب بن افلک وجود دارد و با توجه به آخرین مصاحبه اش به نظر می رسد که او کارگردان این سری از بتمن نخواهد بود. اما باز باید منتظر بود و دید که در آخر سر چه تصمیمی گرفته می شود و این دودلی ها و شک ها برطرف می شود. آیا بن افلک کارگردان بتمن است یا نه؟

 

خواندن 69 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 09:24

نظر دادن

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با حفظ ادب ارسال فرمایید. نظرات شما پس از بازبینی مدیرسایت منتشر می شوند.