سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 07:47

معرفی فیلم کیش یک آدمکش (Assassin’s Creed) با بازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم کیش یک آدمکش (Assassin’s Creed) با بازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار معرفی فیلم کیش یک آدمکش (Assassin’s Creed) با بازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار

سی و یک نما- «کیش یک آدمکش» (Assassin’s Creed)، فیلم اکشن و ماجرایی تازه ای است که از روی بازی رایانه ای پرطرفداری به همین نام ساخته شده است. داستان فیلم برداشتی معاصر از داستان اصلی بازی رایانه ای است که در اسپانیای قرن پانزدهم و دوران تفتیش عقاید روی می دهد.

 

فیلم "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) بر محور یک زندانی محکوم به نام کالم لینچ دور می زند که توسط یک سازمان مخفی ربوده شده و سپس در بدن یکی از اعضای این گروه ترور قرن پانزدهمی قرار داده می شود.

مایکل فاسبندر، نقش آدمکش یا همان شخصیت اصلی فیلم را ایفا می کند. بازیگر ۳۹ ساله آلمانی – ایرلندی می گوید: «من با اقتباس سینمایی بازی مخالف نبودم و معتقد بودم که شدنی است. البته اعتراف می کنم که اطلاعات زیادی هم نداشتم. ولی می دانستم داستان آن هیجان انگیز و پیچیده است و از عناصر زیادی بهره می برد که می توانند بخوبی به یک تجربه سینمایی تبدیل شوند.»

assassins-creed-gallery-04-gallery-image.jpg

ماریون کوتیار، بازیگر فرانسوی فیلم هم افزود: «من با بازی رایانه ای آشنا نیستم ولی زمینه تاریخی داستان را می دانم که بسیار قوی و تاثیرگذار است و می دانم کسانی که این بازی را دوست دارند از زمینه تاریخی آن هم حرف می زنند. جالب است که با این بازیهای رایانه ای بچه ها به تاریخ هم علاقه پیدا می کنند.»

فیلمبرداری «کیش یک آدمکش» از تابستان ۲۰۱۵ در مالت، اسپانیا و لندن انجام شد و دسامبر ۲۰۱۶ در آمریکا به نمایش در آمد.

فیلم اکشن «کیش یک آدمکش» به کارگردانی جاستین کورزل و با شرکت جرمی آیرونز و شارلوت رمپلینگ اکنون در کشورهای مختلف در اکران است. فیلم در هفته سوم اکران خود توانسته 45.5 میلیون دلار فروش کند. 

اولین تصویر رسمی از "کیش یک آدمکش" (Assassin’s Creed) با بازی و تولید مایکل فاسبندر منتشر شد

 

خواندن 64 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 08:15

نظر دادن

لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با حفظ ادب ارسال فرمایید. نظرات شما پس از بازبینی مدیرسایت منتشر می شوند.