گوناگون

گوناگون (262)

شنبه, 30 بهمن 1395 ساعت 13:24

امیر تاجیک تحت عمل جراحی قرار گرفت

نوشته شده توسط

سی و یک نما- امیر تاجیک خواننده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل تشدید التهاب یک غده در قسمت چپ صورت در یکی از بیمارستان های تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دوشنبه, 25 بهمن 1395 ساعت 07:40

گروه جاده ابریشم کیهان کلهر برنده جایزه گرمی شد

نوشته شده توسط

سی و یک نما- آلبوم «Sing Me Home» به سرپرستی یویوما و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد.

چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 10:06

تشییع پیکر شهدای آتشنشان فردا برگزار نمی شود

نوشته شده توسط

سی و یک نما- بنا به اطلاع قبلی قرار بر این بود که روز پنج شنبه مراسم تشییع پیکر جان باختگان حادثه تلخ پلاسکو برگزار شود اما با پیدا شدن اجساد بیشتر این مراسم به چند روز  آینده موکول شده است. 


قرار بود مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه پلاسکو روز پنج شنبه ساعت 8:30 صبح در دانشگاه تهران برگزار شود و شهدا در مسیر خیابان انقلاب تا خیابان حافظ تشییع شوند و بعد به بهشت زهرا منتقل و آرامگاه ابدی شان به خاک سپرده شوند. اما امروز اجساد دیگری از محل پلاسکو پیدا شده که احتمال وجود داشتن اجساد دیگر را در آن محل بیشتر شده است. بنا به درخواست خانواده های جان باختگان مراسم تشییع فردا کنسل شده است و به چند روز آینده موکول شده است. 


سی و یک نما – دو روز و شبی است که چشممان را به معجزه دوخته ایم، شاید حتی یکی از این عزیزان زیر آوار هنوز نفس می کشد.ساختمان پلاسکو یکدفعه جهنم شد ، سوخت و فرو ریخت تا عده ای از قهرمانان آتش نشان را به بهشت ببرد، یک اتفاق تکاندهنده که بعضی ها را تکان نداد!!علی عطشانی کارگردان سینما که امسال فیلم "یادم تو را فراموش" را در بخش چشم انداز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر دارد، به این بهانه یادداشتی نوشته که مرور می کنیم:

سی و یک نما- به رسم همدردی با خانواده ی آتش‌ نشان‌ های جان‌ باخته در حادثه تلخ پلاسکوی تهران:

سی و یک نما- محمدعلی کشاورز هنرمند پیشکسوت ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو با آتش نشانان قهرمانی که در این حادثه دچار آسیب شده و جانشان به خطر افتاده ابراز همدردی کرد.

هما گویا (سی و یک نما ) – خبر فوت آقای هاشمی رفسنجانی مرا هم مثل دیگران شوکه کرد. انتظار مرگ او را به هیچ عنوان نداشتم. مرگ مردی که همیشه لبخند میزد و احساساتش را پشت لبخندش پنهان می کرد تا جائی که هرگز فکر نمی کردیم شاید قلب او به این زودی ها و به آنی بایستد. در کش و قوس پوشش مراسم "گلدن گلوب" بودیم و منتظر سرنوشت نماینده ی ایران در این مراسم معتبر که بازتاب مرگ مردی که برای من به شخصه حس نوستالژی انقلاب بود، معادلاتمان را به هم ریخت منی که در آن سالها مرز پر التهاب بین کودکی و نوجوانی را سپری می کردم.

سی و یک نما- ابراهیم حاتمی‌کیا - کارگردان سینما - درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. "حافظه‌ی تاریخ انقلاب، بی‌نام آیت‌الله رفسنجانی کامل نیست."

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 17:04

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفت

نوشته شده توسط

سی و یک نما_ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت‌های باسابقه انقلاب اسلامی دقایقی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 10:57

شایعه درگذشت علی معلم دامغانی تکذیب شد

نوشته شده توسط

سی و یک نما- شایعه درگذشت علی معلم دامغانی تکذیب شد. وی که رئیس فرهنگستان هنر نیز هست، هم اکنون در محل کارش حضور دارد.

صفحه1 از19