یکشنبه, 12 ارديبهشت 1395 02:12

برگزیدگان سیزدهمین ˝جشن بازیگر˝ خانه بازیگران تیاتر معرفی شدند.

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - شب گذشته شنبه 11 اردیبهشت‌ماه ، سیزدهمین "جشن بازیگر" انجمن بازیگران خانه تئاتر در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار و بازیگران منتخب این جشن تندیس خانه تئاتر را دریافت کردند. گفتنی است در هر بخش دوازده کاندیدا انتخاب شده بود که چهار بازیگر زن و چهار بازیگر مرد از این میان برگزیده شدند. به نظر می رسد داوران این جشن به نوع گریم بازیگران نیز توجه خاصی داشتند ..

 

 

اسامی برندگان به شرح زیر است:
در بخش بهترین بازیگران زن ستاره پسیانی و بهناز جعفری برای نمایش "اتاق ورونیکا"، الهام کردا برای نمایش "شنیدن" به کارگردانی امیررضا کوهستانی و گیتی قاسمی برای نمایش "عامدانه، عاشقانه، قاتلانه" به کارگردانی ساناز بیان برگزیده شدند.

در بخش بهترین بازیگران مرد صابر ابر برای نمایش "کالیگولا" به کارگردانی همایون غنی‌زاده، حسن معجونی برای نمایش "اسم" به کارگردانی لیلی رشیدی، فرید قبادی برای نمایش "ترور" به کارگردانی حمیدرضا نعیمی و حسام منظور برای نمایش "اودیسه" به کارگردنی آرش دادگر تجلیل شدند.

در بخش استعداد ویژه هم تندیس شب بازیگر به یلدا عباسی برای نمایش "ننه دلاور و فرزندانش" و داود مومنی نژاد برای نمایش "هزار شلاق" اهدا شد.

همچنین از گروه بازیگران نمایش های "فصل بهار نارنج"، "فهرست"، "بیضایی"، "سرگیجه"، "دربارانداز" و "صندلی‌ها" تجلیل به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید