شنبه, 30 خرداد 1394 21:01

خود او وصیت کرده بود: یک روز اجرای "در اعماق" به نفع هنرمندان بیمار

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خود او وصیت کرده بود: یک روز اجرای "در اعماق" به نفع هنرمندان بیمار خود او وصیت کرده بود: یک روز اجرای "در اعماق" به نفع هنرمندان بیمار

سی و یک نما – شاید حکمتی بود که مصطفی عبدالهی نتواند شاهد آخرین نمایشش روی صحنه باشد.شاید باید نمایش او بهانه ای می شد و یا تلنگری که به یاد بیماران خاص در بین هنرمندان به تماشای این نمایش بنشینیم. یقین اینکه هنرمندان و همکاران وی به  وصیت کارگردان فقید این نمایش ، در آخرین روز تابستان احترام خواهند گذاشت ...دقیقا یک ماه پس از درگذشت او.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، گروه اجرایی این اثر نمایشی که این روزها در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته، یکشنبه 31 خرداد ماه تمامی عواید حاصل از گیشه این اثر نمایشی را در قالب فروش بلیت « همت عالی» به هنرمندان بیمار اختصاص خواهد داد.

نمایش «در اعماق» نوشته ماکسیم گورکی، آخرین اثر زنده یاد مصطفی عبدالهی بازیگر و کارگردان تئاتر کشورمان است که 31 اردیبشهت ماه امسال بعد از سالها مبارزه با بیماری دار فانی را وداع گفت.

در این نمایش که در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود، شهین علیزاده، محمد پور حسن، امیر عباس توفیقی، علی زرینی، فرشید صمدی پور، صنم صالحی، فرناز جهانسوز، مهدی زمین پرداز، محسن بهرامی، زندیش حمیدی، سیامک حلمی، مهدی طهماسبی، محسن زرآبادی پور، لیلا ارجمند پیوند، پوریا گلستانی، محمد رضا کردی، مریم نادرلویی و سعید سلطانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

روز یکشنبه ﺳﺎﻋﺖ 18:30ﺑﻪ ﻧﻔﻊ ﻫﻨﺮﻣﻨﺪان بیمار، چشم انتظار ﻗﺪﻭﻡ ﺳﺒﺰ ﺷﻤﺎ هنرمندان و ﭘﻴﺸﻜﺴﻮﺗﺎﻥ گرامی هستیم .

مکان سالن اصلی تاتر شهر...

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید