چهارشنبه, 23 ارديبهشت 1394 15:57

طاقت بیار مرد، در اعماق منتظر توست / حال مصطفی عبداللهی، خوب نیست

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طاقت بیار مرد، در اعماق منتظر توست / حال مصطفی عبداللهی، خوب نیست طاقت بیار مرد، در اعماق منتظر توست / حال مصطفی عبداللهی، خوب نیست

سی و یک نما – در حالی که قرار است از یکشنبه هفته ی آینده نمایش "در اعماق" به کارگردانی مصطفی عبدالهی روی صحنه برود، حال این هنرمند نا مساعد است و گروه این نمایش با انگیزه ای بیشتر و به سرپرستی "میکائیل شهرستانی" آخرین تمرین ها را انجام می دهند و امیدوارند که مصطفی عبدالهی بتواند شاهد اجرای نمایشش باشد.

همسر وی به خبرنگار ایسنا گفت: در حال حاضر فقط درمان حمایتی برای مصطفی عبداللهی انجام می‌شود، یعنی فقط دارو می‌زنند تا درد بیشتری تحمل نکند. و به دلیل داروهایی که تجویز می‌شود، عبداللهی بیشتر اوقات را در خواب به سر می‌برد.

خانم عبدالهی ضمنا از پیگیری مدیران مربوط برای هزینه‌ها و مخارج بیمارستان تشکر کرد.

به گفته او؛ فعلا تمرین گروه نمایش «در اعماق» به سرپرستی میکائیل شهرستانی انجام می‌شود تا نمایش در موعد مقرر به صحنه برود.

و میکائیل شهرستانی در گفت‌و‌گویی با خبرنگار ایسنا گفت: گروه با جدیت کار می‌کند و کار امروز به طور کامل آماده خواهد شد. روز شنبه هم بازبینی نمایش انجام می‌شود و بعد روز یکشنبه (27 اردیبهشت‌ماه) با حضور تماشاگران، اولین اجرای عمومی «در اعماق» به صحنه می‌رود.

این کارگردان تئاتر درباره اینکه با توجه به نامساعد بودن حال مصطفی عبداللهی چقدر از نظرات او در کار اعمال شده است؟ توضیح داد: از آنجا که اجرای جشنواره‌ای نمایش بیش از دو ساعت بود و معمولا کارهای جشنواره‌ خیلی با شتاب انجام می‌شود، خود ایشان هم عقیده داشت که نمایش زیادی به درازا کشیده و دست مرا باز گذاشت و با پذیرش پیشنهادها قرار شد زمان نمایش کوتاه شود. همچنین با توجه به اینکه محل اجرا در سالن اصلی تئاترشهر با ایرانشهر تفاوت دارد، فکر می‌کنم اجرای یک ساعت و نیم ریتم خوبی داشته باشد که البته مدت زمان روخوانی حدود 88 دقیقه شده است.

مصطفی عبداللهی یکی از بازیگران و کارگردان‌های پیشکسوت تئاتر است که سال‌هاست با بیماری سرطان خون دست و پنجه نرم می‌کند. قرار است با هماهنگی انجام شده از 27 اردیبهشت‌ماه نمایش «در اعماق» این کارگردان در سالن اصلی تئاترشهر اجرا شود.

هنر دوستان نیز با استقبال از این نمایش ، امید بیشتری برای ادامه زندگی به او خواهند داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید