سه شنبه, 24 مرداد 1396 04:30

غسالخونه با همراهی کویتی پور از شهریورماه در تالار حافظ

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
 
سی و یک نما_ «غسالخونه» از تاریخ ۱۲ شهریور به عنوان نخستین نمایش مصطفی ملک مکان_کارگردان جوان تئاتر، به روی صحنه تالار حافظ خواهد رفت.
 
مصطفی ملک مکان کارگردان این اثر در نخستین اثرش به سراغ نمایشنامه‌ای با مضمون صلح و جنگ رفته است.
 
تمرینات این گروه نمایشی از دو ماه قبل آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نمایش قرار است به زودی در تالار حافظ اجرا شود.
 
 پیش فروش بلیت های نمایش«غسالخونه» به زودی از طریق سایت‌های اینترنتی آغاز خواهد شد، نویسندگی این نمایش بر عهده سهند خیرآبادی است.
 
نادر فلاح و رامین پرچمی به همراه علی برقی و جوانه دلشاد بازیگران اصلی این نمایش هستند و بقیه بازیگران، از میان چهره‌های جوان در حوزه تئاتر انتخاب شدند.
 
گفتنی است غلام کویتی‌پور، خواننده صاحب نام سال‌های جنگ، ترانه‌ای را با توجه به مضمون و محتوای این اثر نمایشی آماده کرده است. 
 
موسسه فرهنگی و هنری نسل آفتاب تهیه کنندگی این نمایش را برعهده دارد.
 
نادر فلاح، شبنم گودرزی، جوانه دلشاد، علی برقی، مصطفی پوریوسف، حسین سپهرنژاد، محمد حسینی، اریک قاراسمیان، اردوان اربابی و رامین پرچمی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.
 
عوامل اصلی نمایش:
نویسنده: سهند خیرآبادی، کارگردان: مصطفی ملک مکان، مدیر پروژه: مهرداد یوسف شاهی، طراح نورمصطفی اسفندیاری، طراح لباس: شقایق پارسا، مجری دکورحجت هاشمی، لگو تایپ: هلن تقوادوست، ساخت تیزر، طراح گرافیک و پوستر:شایان کیانی، گروه کارگردانی: رعنا مربوطه، محمد بایرامی، پویا ویسی، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: سام بهشتی، تهیه‌کننده: موسسه فرهنگی هنری نسل آفتاب.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید