پنج شنبه, 24 تیر 1395 14:44

نازآفرین کاظمی و شمارش معکوس تا رویای یک شب نیمه تابستان / همکار 31 نما روی صحنه می رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نازآفرین کاظمی و شمارش معکوس تا رویای یک شب  نیمه تابستان / همکار 31 نما روی صحنه می رود نازآفرین کاظمی و شمارش معکوس تا رویای یک نیمه شب تابستان / همکار 31 نما روی صحنه می رود

سی و یک نما – نازآفرین کاظمی سالهاست که در عرصه تئاتر و تلویریون فعالیت دارد اما موفقیت وی در "گلهای گرمسیری" محمد مهدی عسگر پور و "فرات" مازیار میری بهانه ای برای آشنائی ما با او شد تا بدانیم که علاوه بر اینکه خوب بازی می کند، خوب هم می نویسد و ژورنالیست خوبی هم هست. او برای بازی در "یک داستان عاشقانه" نیز نامزد بهترین بازیگر زن فیلم های ویدئوئی شد.اما این روزها ناز آفرین کاظمی نمره انضباطش در 31نما بسیار کم است، یعنی در حقیقت مردود محسوب می شود مگر با تک ماده چرا که اصلا نمی نویسد و در رویا سیر می کند، آنهم چه رویائی. رویای یک شب نیمه تابستان نمایشی که در آن بهترین بازیگران تئاتر و سینما حضور دارند اما طبیعی است که ما بیشتر از همه کنجکاو درخشش همکارمان در این نمایش باشیم. نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان»، کمدی مشهور ویلیام شکسپیر به کارگردانی مصطفی کوشکی از شنبه 27 تیرماه در سالن مستقل تهران به روی صحنه می‌رود.

این نمایش با بازنویسی باقر سروش از طرح  مصطفی کوشکی و با حضور آزاده صمدی، محمد صادق ملک، سجاد باقری، روشنک گرامی، مجید نوروزی، شهروز دل افکار، نازآفرین کاظمی، هومن کیایی، علیرضا کیمنش، خاطره حاتمی و غزل شجاعی (به ترتیب ورود به صحنه) در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود. خاطره حاتمی و روشنک گرامی آخرین بازیگرانی هستند که به این گروه اضافه شدند.

13705197_1086496511421908_2114632865_n.jpg

 خلاصه داستان که در اختیار رسانه ها قرار گرفته اینطور می گوید: «پادشاه آتن، قرار است چله تابستان، شبی که ماه قرص کامل است با"هیپولیتا "ازدواج کند. بنابراین شاه دستور میدهد آن شب جوانان آتنی واقعاً خوش‌گذرانی کنند. اما تمام جوانان آتنی از این موضوع خوشحال نیستند. "لایساندر" و "دیمیتریوس" که از کودکی با هم دوست بوده‌اند، هردو عاشق "هرمیای" زیبا دختر همسایه‌شان هستند ولی پدر هرمیا دو پا را در یک کفش کرده که دخترش باید شب عروسی شاه و در حضور شاه با دیمیتریوس ازدواج کند، وگرنه هرمیا را می‌کشد یا به معبد کاهنان می‌فرستد که تا آخر عمر همان جا ترشیده بماند، حال آنکه هیچکس در آن محله آتن نیست که نداند هرمیا از بچگی عاشق لایساندر بوده‌است...»

نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» از 27 تیرماه، هر شب ساعت 19:15 دقیقه به روی صحنه می رود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید