دوشنبه, 12 بهمن 1394 16:02

اسامی نامزدهای بخش "مسابقه تئاتر ایران" اعلام شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اسامی نامزدهای بخش "مسابقه تئاتر ایران" اعلام شد اسامی نامزدهای بخش "مسابقه تئاتر ایران" اعلام شد

سی و یک نما- اسامی نامزدهای دریافت جایزه بخش ˝مسابقه تئاتر ایران˝ سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد.

به گزارش سی و یک نما، اعضای گروه داوری "مسابقه تئاتر ایران" متشکل از گلاب آدینه، ناصر آقایی، محمدرضا خاکی، قطب الدین صادقی و شهرام زرگر پس از ارزیابی آثار حاضر در این گروه، نامزدهای خود را در ۸ بخش اعلام کردند.

اسامی نامزدهای مسابقه تئاتر ایران به این شرح است:

طراحی گریم

نامزدها:

- "مجید ادراکی" و "فرانک صبایی" برای طراحی گریم نمایش "ادامه مطلب"

- "فریدا صفاییان" برای طراحی گریم نمایش "راه مهر، راز سپهر"

- "سیداحمد نگهبان" برای طراحی گریم نمایش "طپانچه خانم"

- "ثمین سالک" برای طراحی گریم نمایش "داستان های میان رودان"

- "فریبا نورشعاع حسینی" برای طراحی گریم نمایش "دو روی روایت نادری"

موسیقی

نامزدها:

- "سعید ذهنی" برای موسیقی نمایش "ترور"

- "مجید کوچکی" برای موسیقی نمایش "ساده با تو یک ترانه"

- "آرش عزیزی" برای موسیقی نمایش "طپانچه خانم"

- "احسان آنالویی" برای موسیقی نمایش "چِر"

- "سهند تاکی" برای موسیقی نمایش "دو روی روایت نادری"

طراحی لباس

نامزدها:

- "ادنا زینلیان" برای طراحی لباس نمایش "ترور"

- "پریدخت عابدین نژاد" برای طراحی لباس نمایش های "هیچ کس نبود بیدارمان کند" و "طپانچه خانم"

- "داریوش پیرو" برای طراحی لباس نمایش "دو روی روایت نادری"

- "فرانک صبایی" برای طراحی لباس نمایش "ادامه مطلب"

طراحی صحنه

نامزدها:

- "عبدالله برجسته" برای طراحی صحنه نمایش "تاریکی"

- "سهیل میرسپاسی" و "حمیدرضا زمزم" برای طراحی صحنه نمایش "اروند خون"

- "سعید یزدانی" برای طراحی صحنه نمایش "طپانچه خانم"

- "رضا مهدی زاده" برای طراحی صحنه نمایش های "ترور" و "هیچ کس نبود بیدارمان کند"

بازیگری مرد

نامزدها:

- "حمیدرضا آذرنگ" برای بازی در نمایش "هتلی ها"

- "کاظم هژیرآزاد" برای بازی در نمایش "راه مهر، راز سپهر"

- "فرید قبادی" برای بازی در نمایش "ترور"

- "محمدرضا صولتی" برای بازی در نمایش "تاریکی" و "تب سرد روی پیشانی داغ"

- "سام کبودوند" برای بازی در نمایش "هتلی ها"

- "بهرنگ علوی" برای بازی در نمایش "زبان اصلی"

بازیگری زن

نامزدها:

- "نسیم ادبی" برای بازی در نمایش "هتلی ها"

- "حدیث زارع نژاد" برای بازی در نمایش "کات"

- "فریبا متخصص" برای بازی در نمایش های "طپانچه خانم" و "هیچ کس نبود بیدارمان کند"

- "کمند امیرسلیمانی" برای بازی در نمایش "هتلی ها"

- "گیتی قاسمی" برای بازی در نمایش "عامدانه، عاشقانه، قاتلانه"

- "آزاده صمدی" برای بازی در نمایش "زبان اصلی"

نمایشنامه نویسی

نامزدها:

- "مسعود هاشمی نژاد" برای نگارش نمایشنامه "یک زندگی بهتر"

- "جواد اشکذری" برای نگارش نمایشنامه "شرم و دغدغه"

- "ساناز بیان" برای نگارش نمایشنامه های "عامدانه، عاشقانه، قاتلانه" و "هتلی ها"

- "محمد امیریاراحمدی" برای نگارش نمایشنامه "هیچ کس نبود بیدارمان کند"

کارگردانی

نامزدها:

- "حمیدرضا آذرنگ" برای کارگردانی نمایش "هتلی ها"

- "شهاب الدین حسین پور" برای کارگردانی نمایش "طپانچه خانم"

- "جواد نوری" برای کارگردانی نمایش "دو روی روایت نادری"

- "حمیدرضا نعیمی" برای کارگردانی نمایش "ترور"

- "مهدی شایان" برای کارگردانی نمایش "ادامه مطلب"

اسامی برگزیدگان این بخش ها در مراسم پایانی جشنواره که ساعت ۱۸:۳۰ دوشنبه ۱۲ بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید