سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 12:20

هفته بزرگداشت تئاتر با یادی از جواد ذولفقاری و دنیا فنی زاده برگزار می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
هفته بزرگداشت تئاتر با یادی از جواد ذولفقاری و دنیا فنی زاده برگزار می شود هفته بزرگداشت تئاتر با یادی از جواد ذولفقاری و دنیا فنی زاده برگزار می شود

سی و یک نما- مراسم جشن انجمن نمایشگران عروسکی به بهانه هفته بزرگداشت تئاتر و با یادی از استاد جواد ذولفقاری و دنیا فنی زاده عصر چهارشنبه 13 اردیبهشت در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی انجمن نمایشگران عروسکی به مناسبت هفته بزرگداشت تئاتر جشنی با حضور هنرمندان واساتید پیشکسوت حوزه تئاتر و تئاتر عروسکی ایران عصرچهارشنبه مورخ 13 اردیبهشت ساعت 18:30 در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان برگزارمی کند .

گفتنی است دراین مراسم باشکوه عروسکی از یکی از فعالان پیشکسوت تئاتر عروسکی ایران تقدیر خواهد شد و از دیگر برنامه‌های این جشن اجرای قطعات تئاتر عروسکی و خوانش پیام روز جهانی تئاتر عروسکی می‌باشد .

همچنین قراراست در قالب بحث وگفت و گو با طرح پیشنهادات به بررسی مشکلات و معضلات این روزهای تئاتر عروسکی ایران بپردازند.

لازم به ذکر است یادواره ای برای دو هنرمند از دسته رفته تئاتر عروسکی " استاد جواد ذولفقاری و دنیا فنی زاده " برگزار خواهد شد .

مراسم جشن انجمن نمایشگران عروسکی به همت هیئت مدیره انجمن و به کارگردانی فریبا رئیسی "نویسنده و کارگردان" تئاتر عصرچهارشنبه مورخ 13 اردیبهشت ساعت 18:30 در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان برگزارمی شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید