جمعه, 05 آبان 1396 03:30

پيوند «شهركتاب» با تئاتر / نمایش کوکوی کبوتران حرم،جریان ساز و متفکر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پيوند «شهركتاب» با تئاتر / نمایش کوکوی کبوتران حرم،جریان ساز و متفکر پيوند «شهركتاب» با تئاتر / نمایش کوکوی کبوتران حرم،جریان ساز و متفکر

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومى شهركتاب مركزى، اين موسسه فرهنگى وظيفه خود مي‌داند از فعاليت‌هاي فرهنگى، آثار هنرى و توليدات ايرانى در حوزه‌هاى مختلف حمايت كند. يكي از اين حوزه‌ها، تئاتر ايراني است.

بنابر اين اهداف شهركتاب مركزى، نمايش «كوكوى كبوتران حرم» را همسو با سياست‌هاى انتخابى خود دانسته و در يك سانس اختصاصى همراه با مديران، همكاران، مشتريان وفادار، كارشناسان، نويسندگان، هنرمندان، ناشران، مسئولان و تصميم سازان فرهنگى به تماشاى اين اثر در پرديس تئاتر شهرزاد مى‌نشيند.
نمايش«كوكوى كبوتران حرم» به نويسندگى «عليرضا نادرى» و كارگردانى «افسانه ماهيان»نه تنها یک تاتر ایرانی معاصر با مضمون اجتماعی است بلكه نويسنده اين اثر را مي‌توان از تاثيرگذاران جريان ساز و متفكر اين حوزه دانست. هم‌چنين «افسانه ماهيان» از کارگردانان پرکار و موفق حوزه ی تیاتر است که تجربه ی اجراهای بین المللی با نمایش نامه های ایرانی را در کارنامه ی خود دارد. شهركتاب مركزى از اين اثر حمايت كرده ‏هم‌چنين بنا دارد اين حركت فرهنگ‌ساز را در آينده ادامه دهد.

«کوکوی کبوتران حرم» با نقش آفرینی مرضیه بدرقه، بهناز جعفری، ناهید مسلمی، مسیح کاظمی، عاطفه رضوی، فروغ قجابگلی، مرضیه وفامهر، یلدا عباسی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی، شقایق دهقان، شیدا خلیق ، صدای امیر جعفری و با طراحى صحنه، لباس و نور منوچهر شجاع هر روز ساعت 19 در سالن شماره 2 در پرديس تئاتر شهرزاد بر روي صحنه می‌رود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید