سی و یک نما پایگاه خبری تحلیلی است که در کنار عموم، مخاطب خاص نیز آن را پیگیری می‌کند. ما با تیمی حرفه‌ای که هر یک از اعضای آن سال‌هاست در حوزه‌ی فعالیت‌های رسانه‌ای هنری مشغول هستند؛ همکاری داریم.

صاحب امتیاز سی و یک نما، " سرکار خانم هما گویا"هستند که به عنوان یکی از منتقدین و نویسندگان با سابقه در سرویس هنری روزنامه‌ها و نشریات معتبر شناخته می‌شود و بخشی از تجربه های ایشان را  در کتابی به نام "من رو به روی آن‌ها" ثبت کرده اند.

این سایتِ مستقل و به دور از شایعه و عوام فریبی، سالهاست که قطره قطره اعتمادِ مخاطب فهیم و آگاه را به خود جذب کرده و بدیهی‌ است که مخاطبانش نیز آن را به صدق و صحّت می‌شناسند و اعتماد به تبلیغاتِ منتشر شده در آن نیز سهل و ممکن‌تر است؛ چرا که با مروری هر چند کوتاه به محتوای آن، به وضوح پیداست که پذیرفتن یک تبلیغ برای ما، صرفاً به عنوان یک منبع درآمد نبوده و شأن سی و یک نما در اولویت قرار دارد.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، نه فقط یک آگاه سازی تبلیغاتی صرف، بلکه یک تیر و چند نشان برای پیش برد اهداف شما در مسیر فعالیت‌های تبلیغاتی‌تان است.
این "رپورتاژ آگهی‌"ها به شکل متنی مفید و در قالب ساختار و چارچوب سایت منتشر می‌شود و علاوه بر آشنایی مخاطب با نوع فعالیت و خدمات شما در رتبه بندی گوگل نیز، این مهم را ارتقاء می‌دهد.
قابل ذکر است که همکاران مجرب ما در "پایگاه خبری سی و یک نما" برای نگارش متون رپورتاژ و بهینه‌سازی آن در کنارتان خواهد بود.
برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید.

09196719400

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

جایگاه ریپورتاژ در سایت 31 نما

رزرو بنر

بنرها،حکم پیشانی یک رسانه را در فضای وب دارند و بدیهی است که در بدو ورود به هر سایتی، حتی به صورت اتفاقی، پیشانی آن از نگاه‌ها دور نمی ماند. به همین دلیل "نشان" شما در بهترین و قابل رویت‌ترین محل سایت، در قالب بنر قرار خواهد گرفت تا مخاطبان بتوانند آن را به همراه اطلاعات و لینک‌های متصل به شما، دیده و انتخاب کنند.
برای رزرو و دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

09196719400

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

جایگاه بنر تبلیغاتی 31 نما

مشخصات و شرایط بنر

تبلیغات بنری به صورت ماهانه می باشد.

سایز بنرها

380 در 175

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به صورت ماهانه می باشد. متن ارسالی برای ریپورتاژ می بایست 700 کلمه باشد.

سایز عکس اصلی:

650*433

سایز عکس داخلی:

600*400 یا  400*600

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید