جمعه, 24 آذر 1402 21:07

آقای فروغی! از نظر شما هم به‌جز عادل فردوسی‌پور / سلبریتی‌های هنجارشکن، اگر توبه کنند، می‌توانند به تلویزیون بر‌گردند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آقای فروغی! از نظر شما هم به‌جز عادل فردوسی‌پور / سلبریتی‌های هنجارشکن، اگر توبه کنند، می‌توانند به تلویزیون بر‌میگردند آقای فروغی! از نظر شما هم به‌جز عادل فردوسی‌پور / سلبریتی‌های هنجارشکن، اگر توبه کنند، می‌توانند به تلویزیون بر‌میگردند سی و یک نما

سی و یک نما - مدیر شبکه سه سیما گفت: از حضور سلبریتی‌های متعهد به انقلاب استقبال می‌کنیم و چهره‌های هنجارشکن فتنه ۱۴۰۱ به شرط پشیمانی می‌توانند به رسانه ملی بازگردند.

فروغی مدیر شبکه سه سیما در نشست تبیینی رسانه و سلبریتی‌ها در بیرجند گفت: ۵ درصد از چهره‌های معروف جامعه در اغتشاشات پارسال با رسانه‌های معاند همراهی کردند و سیاست قاطع ما این است آن‌هایی که در فتنه علیه نظام محکم عمل کردند جایی در رسانه ملی ندارند مگر اینکه از رفتار و کردارشان ابراز پشیمانی کنند.

او افزود: قاطبه هنرمندان و چهره‌های محبوب مردمی علاقه‌مند نظام و انقلاب هستند و حاضرند با رسانه ملی کار کنند و ما هم از حضور این چهره‌ها در برنامه‌های مختلف صدا و سیما استقبال می‌کنیم.

فروغی تصریح کرد: ممکن است با برخی سلبریتی‌ها اختلاف سلیقه داشته باشیم، اما دشمن ما نیستند و آغوش صدا و سیما برای تمام هنرمندانی که می‌خواهند برای مردم و نظام کار کنند باز است و ممنوعیتی وجود ندارد.

مدیر شبکه سه سیما گفت: این دسته از چهره‌ها مرجعیت و محبوبیت اجتماعی دارند و معتقدیم نباید نسبت به این طیف جامعه بی تفاوت باشیم و آن‌ها را رها کنیم.

او البته به رسالت سنگین رسانه ملی در چهره سازی انقلابی و هدایت فکری جامعه اشاره کرد و افزود: از مجموع رسانه‌های متعهد و دلسوز انقلاب می‌خواهیم با هم افزایی و دغدغه مندی، ما را در معرفی چهره‌های انقلابی و جریان ساز در حوزه‌های مختلف هنری، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و رسانه‌ای یاری کنند.

هم افزایی لازمه کار فرهنگی و هنری موفق

فروغی مدیر شبکه سه سیما همچنین لازمه موفقیت در فعالیت‌های فرهنگی را هم افزایی همه نهاد‌ها و جریان‌های دلسوز انقلاب دانست و گفت: تجربه موفق این هم افزایی را می‌توانیم در جریان سازی کار‌های اثرگذار سرود سلام فرمانده، جشن ۱۰ کیلومتری غدیر، پویش حریفت منم، برنامه محفل و جشن فرشته‌ها دید که همه جریان‌ها پای کار آمدند و بدون هیچ چشمداشتی برای انقلاب کار کردند.

او افزود: این اقدامات در برابر هجمه‌های ناجوانمردانه دشمن، معجزه کرد و حتی خاری در چشم دشمن شد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، اغتشاشات پاسخی به کار موفق جبهه‌ای سرود سلام فرمانده و پیاده روی میلیونی اربعین و امثالهم بود.

فروغی همچنین با اشاره به هم افزایی خوب جریان‌های انقلابی در خراسان جنوبی، تدین و پایبندی مردم این خطه به حجاب و ارزش‌های دینی را تحسین کرد و افزود: پایبندی بانوان به حجاب کامل در خراسان جنوبی می‌تواند الگویی برای سایر مناطق کشور باشد و اثرگذاری خود را داشته باشد.

توانمندی‌های اهالی هنر و رسانه استان در رسانه ملی دیده شود

آینه دار مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز در این نشست گفت: خراسان جنوبی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و به ویژه در حوزه خبر و رسانه جریان ساز است.

او افزود: چنانچه به این توانمندی‌ها و استعداد‌های هنرمندان و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای استان در شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میدان داده شود قطعا سربلند خواهیم شد و خواهیم درخشید.

آینه دار با تأکید بر سیاست رسانه ملی در دوران تحول افزود: هویت محوری و عدالت گستری دو رویکرد جدی تولیدات در شبکه‌های استانی و سراسری است که بروز و ظهور آن را می‌توان در معرفی و انعکاس توانمندی‌ها و دستاورد‌های تمامی مناطق شهری و روستایی از قاب رسانه ملی و شبکه خبر دو دید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید