دوشنبه, 30 خرداد 1401 14:47

آیا بار دیگر جشنواره فیلم‌های سینمایی تلویزیون در تابستان تکرار چند ده‌باره خواهد بود؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آیا بار دیگر جشنواره فیلم‌های سینمایی تلویزیون در تابستان تکرار چند ده‌باره خواهد بود؟ آیا بار دیگر جشنواره فیلم‌های سینمایی تلویزیون در تابستان تکرار چند ده‌باره خواهد بود؟

سی و یک نما - روابط عمومی صدا و سیما در حالی اعلام کرده که پخش بیش از 300 فیلم از سینمای ایران و جهان برای تابستان امسال در نظر گرفته شده است که پخش فیلم های سینمایی تکراری از شبکه های مختلف سیما و به خصوص شبکه نمایش که قرار است مختص پخش فیلم های برگزیده باشد در یک سال اخیر بی سابقه بوده است.

در این میان فیلم "خواستگاری" ساخته مهدی فخیم زاده رتبه ی اول در تعداد پخش از شبکه های مختلف تلویزیون را به خود اختصاص داده است.

جدول منتشر شده توسط تلویزیون به شرح زیر است:

 شبکه سه سیما هر روز ساعت 15 ، شبکه 5 هر شب ساعت 24 و شبکه کودک هم با طیف خاص مخاطبان خود هر روز ساعت 14 فیلم های خود را تقدیم مخاطبان می کنند.

جشنواره تابستانی شبکه امید نیز از 11 تیرماه گلچینی از فیلم های سینمایی ایران و جهان را هر روز ساعت 18 برای علاقه مندان هنر هفتم به نمایش درمی آورند.

شبکه نمایش هم علاوه بر ساعات1 ، 3 و 4 و 6 بامداد ، 8 - 9 و 11 صبح و همچنین در بعدازظهر ساعت های 13-15 -17-19 که اقدام به پخش فیلم می کند در دو بخش ویژه 21 و 23 به پخش آثار دنباله دار سینمایی جهان می پردازد.

علاوه بر جشنواره فیلم های تابستانه ، شبکه های یک، دو، چهار، افق، شما و سلامت نیز در روزهای پایانی هفته باکس ثابت فیلم های سینمایی خود را در دستور کار پخش دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید