یکشنبه, 16 مهر 1402 23:27

آیا مهران مدیری دوباره ممنوع الکار شده است؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آیا مهران مدیری دوباره ممنوع الکار شده است؟ آیا مهران مدیری دوباره ممنوع الکار شده است؟

سی و یک نما - بعد از ظهر امروز، خبر ممانعت ساترا برای صدور مجوز ساخت سریال جدید مهران مدیری با عنوان «اسکار» در شبکه های اجتماعی و رسانه های فضای مجازی منتشر شده و گفته می‌شود که مهران مدیری بار دیگر ممنوع الکار شده است.

روزنامه‌ی دولتی اطلاعات در باره‌ی این خبر می نویسد:

چندی پیش خبر تولید مسابقه «اسکار» با اجرای مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت و اعلام شد که این برنامه در سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در مرحله انجام استعلام و بررسی محتوایی است.

پیگیری‌ ها از ساترا حاکی از آن است که مهران مدیری برای دریافت مجوز ساخت برنامه «اسکار»، اقدامات اولیه را انجام داده و در هفته‌های گذشته با حضور در شورای صدور مجوز ساترا با اعضای شورا در خصوص این برنامه گفتگو کرده است.

اما امروز برخی صفحات مجازی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شدند که «صداوسیما به ساترا دستور داده به خاطر تعهد مهران مدیری به تلویزیون و شبکه نسیم بابت تولید برنامه، تا تعهد ویژه برای تولید برنامه از او اخذ نشده، مجوز هیچ فعالیتی در نمایش خانگی به او داده نشود!».
این صفحات مجازی نوشته اند: «این تعارض منافعی است که بار‌ها از سوی دلسوزان و اهالی سینما نسبت به آن تذکر داده شده بود و رئیس صداوسیما و ساترا آن را رد کرده بودند حالا به وضوح خود را نشان داده و صداوسیما از قدرت خود در سازمان بدون قانون ساترا برای گروکشی آنتن استفاده می‌کند!»

«اسکار»  مسابقه‌ای جدید با اجرای مهران مدیری است که در صورت صدور مجوز ساترا فصل اول آن در ۲۰ قسمت تولید خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید