شنبه, 22 آبان 1395 13:42

ادامه تصویربرداری مرزخوشبختی در خیابان های تهران

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ادامه تصویربرداری مرزخوشبختی در خیابان های تهران ادامه تصویربرداری مرزخوشبختی در خیابان های تهران

سی و یک نما- مجموعه تلویزیونی  «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی مهران رسام امروز صبح پس از اتمام فاز اول در شهر محلات ،  تصویربرداری فاز دوم در  غرب تهران آغاز شد.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از مجیدپرکار جانشین تهیه کننده،  فاز اول تصویربرداری در شهر محلات و در لوکیشن های مزرعه گل و گلخانه و...  به اتمام رسیده است وما فاز دوم را از امروز صبح درخیابانهای غرب تهران ادامه خواهیم داد.

بنابراین گزارش مرز خوشبختی  در ۱۵ قسمت ویژه ایام نوروز ۹۶ در شبکه دو تولید خواهد شد. سریالهای روزهای اعتراض ،آخرین دعوت ، گیلعاد ، آخرین گناه و مرزخوشبختی پنجمین همکاری مهران رسام با حسین سهیلی زاده در مقام تهیه کنندگی است.

در خلاصه داستان سریال آمده است : به  طلا و تلاش و عشق ... جوان و گُل و گِل... همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت میرسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخابهاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و درسوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختیست.

پوریاپورسرخ ، امیرحسین آرمان ، مهدی سلوکی ، شهرزاد کمالزاده ،سروش جمشیدی ، مریم معصومی ، جمشید جهانزاده ،عباس محبی ،مهدی صباغی،فرزانه نشاط خواه،شهربانو موسوی،رضا یزدانی و جواد زیتونی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «مرز خوشبختی» به ایفای نقش می پردازند.

از جمله عوامل دیگر این سریال می توان به جانشین تهیه کننده: مجید پرکاررضاییه،مشاورپروژه :علی اصغر آزادان، نویسنده : علی خودسیانی ،مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، تدوین : امین عابدی ،مدیر صدابرداری: مهدی آزادی،آهنگساز:آرمان موسی پور، مدیر تولید: شاپور دلدار ، طراح صحنه و لباس: سارا صفری، طراح چهره پردازی: سحرموسوی، مدیرتدارکات :اصغرپسندپور ، صدابردار: علی ظهوری ،مدیر برنامه ریزی: فرشاد ارج، دستیار اول کارگردان: امین محمودی ،منشی صحنه: نوشا عبدالله زاده، دستیاران کارگردان :عارف ابراهیمی،شایان سید محمود،دستیار اول فیلمبردار :رسول تنهایی،دستیاراول صحنه :علی جعفردوست، تصویربردارپشت صحنه : امیرژوبین ،عکاس: ارمغان رسام، مدیر روابط عمومی: آیدین نادری اشاره کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید