شنبه, 30 فروردين 1399 01:05

اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور ممنوع الکار شد/ بار دیگر صفحه ی شخصی جنجال به پا کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور ممنوع الکار شد/ بار دیگر صفحه ی شخصی جنجال به پا کرد اردوان رحیمی دستیار رضا رشیدپور ممنوع الکار شد/ بار دیگر صفحه ی شخصی جنجال به پا کرد

سی و یک نما-محسن یزدی قائم مقام شبکه سه سیما با اشاره به حاشیه‌های اخیر نسبت به یکی از عوامل «حالا خورشید» بیان کرد: در روزهای گذشته حاشیه‌هایی در مورد برخی اظهارنظرهای وقیحانه یکی از عوامل برنامه «حالا خورشید» در صفحه شخصی اش باعث ایجاد انتقادات به حقی از طرف دلبستگان انقلاب شده است.

 

تلویزیون باید بحث‌های حساس را آزادانه مطرح کند

امام و رهبری نه خط قرمز قانونی یا عرفی، بلکه مهمترین مولفه های اعتقادی مدیران شبکه سه است و طبعا شبکه، خود یکی از مدعیان و پیگیری کنندگان موضوع بوده و خواهد بود.

یزدی در توضیح این اتفاق گفت: سازندگان اصلی هر برنامه شامل تهیه‌کننده، سردبیر و کارگردان مورد رصد دقیق شبکه‌ها و مجموعه صیانت سازمان صدا و سیما هستند اما با وجود حدود ده هزار نیروی فعال در نزدیک ۲۰۰ پروژه تولیدی در شبکه، امکان اطلاع از واکنش‌های شخصی همه عوامل گاهی نشدنی است ولی طبعا شبکه هرجا متوجه خطاهای نیروهای مشغول در تولیدات خود شده متناسب با خطا با آنها برخورد کرده است و از این به بعد نیز رویه همین خواهد بود.

یزدی در پایان گفت: طبیعی است که حضور چنین فرد هتاکی در شبکه‌ سه غیرقابل قبول خواهد بود و ما نیز حضور وی را در کلیه برنامه‌های شبکه ممنوع کرده و به تهیه‌ کنندگان شبکه نیز تذکر داده‌ایم که با دقت و حساسیت بیشتری در این موارد عمل کنند.
گفتنی است که در چند روز گذشته اعتراضاتی مبنی بر حضور اردوان رحیمی به عنوان دستیار رضا رشید پور در پی درج مطالبی هتاکانه در صفحه شخصی اش مطرح شده بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید