چهارشنبه, 25 مرداد 1402 13:25

صداوسیما درمورد بازگشت سلبریتی‌ها به تلویزیون اطلاعیه صادر کرد / از تکرار آسیب‌های گذشته جلوگیری می‌کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
صداوسیما درمورد بازگشت سلبریتی‌ها به تلویزیون اطلاعیه صادر کرد / از تکرار آسیب‌های گذشته جلوگیری می‌کنیم صداوسیما درمورد بازگشت سلبریتی‌ها به تلویزیون اطلاعیه صادر کرد / از تکرار آسیب‌های گذشته جلوگیری می‌کنیم

سی و یک نما - روابط عمومی سازمان صداوسیما در واکنش به نقدهای چند روز اخیر در خصوص بازگشت برخی سلبریتی ها و چهره های هنری به تلویزیون، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

روابط عمومی سازمان صداوسیما در واکنش به نقدها و مطالبی که در روزهای اخیر در خصوص موضوع حضور برخی چهره‌های هنری و تلویزیونی در رسانه ملی مطرح شده، اطلاعیه‌ای صادر کرده است که در ادامه می‌خوانید:

«روابط عمومی سازمان صداوسیما در واکنش به نقدها و مطالبی که در روزهای اخیر در خصوص موضوع حضور برخی چهره‌های هنری و تلویزیونی در رسانه ملی مطرح شده نکات ذیل را به استحضار افکار عمومی می‌رساند:

ـ در این دوره با انسجام کامل و وحدت نظر و مدیریت، سلبریتی‌محوری، مجری‌محوری، تهیه کننده‌محوری و هرگونه ‌محوریت پراکنده غیرمنطبق با سیاست‌های رسانه ملی مردود و غیرقابل قبول است. ‌رویکرد رسانه ملی در این خصوص تأکید بر مدیریت منطقی و همکاری اصولی رسانه و چهره‌ها و تلاش جدی برای جلوگیری از تکرار آسیب‌های گذشته است.

ـ در این دوره تحولی رسانه ملی، از هر گونه ورود بی‌برنامه به موضوع سلبریتی‌ها پرهیز شده و بر رابطه تکاملی و تعاملی رسانه و سلبریتی تاکید می‌گردد.

ـ با احترام به برخی اختلاف سلیقه‌ها، در ۲ سال اخیر هماهنگی قابل قبولی در رسانه ملی در اجرای تحول وجود دارد و اختلاف سلیقه‌ها منجر به تناقض در سیاستگذاری نشده و نخواهد شد.

ـ رویش و ظهور ده‌ها برنامه‌، هنرمند، مجری و بازیگر در برنامه‌های مختلف همچون حسینیه معلی، پاورقی، محفل، بگوبخند، شیوه، مکث، سیدخندان، مدرسه تلویزیونی ایران و مجموعه‌های نمایشی فاخر گواه به ثمر رسیدن جوانه‌های تحول در این مدت کوتاه است.

ـ مرجعیت رسمی سنجش مخاطبان، مرکز تحقیقات سازمان است و هر گونه گمانه‌زنی و یا اطلاعات ادعایی غیر دقیق درباره میزان مخاطب برنامه‌ها غیر قابل قبول و غیر معتبر است.

ـ همه ارکان رسانه ملی با عزمی جدی و همدلانه در پی تحقق سند تحول هستند و این مهم را در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، میثاق میان خود و مردم می‌دانند و از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهند کرد. فضاسازی‌ها و جوسازی‌ها، تهمت زنی‌های ناروا و ترویج عامدانه اطلاعات غلط و بی پایه و شایعه پراکنی‌ها با اهداف و انگیزه‌های مختلف، عزم رسانه ملی و کارکنان و مدیران و برنامه سازان آن را در مسیر پیش رو سست نخواهد کرد.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید