دوشنبه, 14 خرداد 1403 14:03

المیرا شریفی‌مقدم برگ برنده تلویزیون حتی در پوشش انتخابات

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
المیرا شریفی‌مقدم برگ برنده تلویزیون حتی در پوشش انتخابات المیرا شریفی‌مقدم برگ برنده تلویزیون حتی در پوشش انتخابات سی و یک نما

سی و یک نما - المیرا شریفی‌مقدم از همان سالهایی که گوینده خبر بود؛ مورد توجه مخاطبین قرار می‌گرفت و چه تدبیر هوشمندانه‌ای که از وی در محیط تاثیرگذارتری از سازمان تلویزیونی وام بگیرند، تلویزیونی که هر روز ریزش بیشتری از مخاطب دارد.

و از شناخت دوربین تا بیان درست، از آگاهی و تسلط به اخبار روز ایران و جهان در حوزه‌های مختلف تا صراحت لهجه برگ برنده‌ی یک گوینده بود که حالا مجری می‌شد. گرچه به مرور این صراحت لهجه محتاطانه شد که لابد به او دیکته شده است.

حالا از برنامه‌‌ی صبحگاهی تا ویژه‌برنامه‌های مناسبتی شبکه دو تلویزیون بی حضور ایشان انگار میسر نمی‌شود تا جایی که حتی گمانه زنی می‌شد که شاید مجری مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری پیش‌رو باشد.

و اینک قرار است المیرا شریفی‌مقدم، مجری هر شب ویژه‌برنامه‌‌ی انتخاباتی شبکه دو باشد.

ویژه برنامه «زمانه» با محوریت موضوع «انتخابات ریاست جمهوری» هرشب حوالی ساعت ۲۳ روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، ویژه برنامه «زمانه» به میزبانی المیرا شریفی مقدم همراه با آخرین خبرها و گف‌وتگوهای انتخاباتی هرشب حوالی ساعت ۲۳ همراه مخاطبان شبکه دو سیماست.

برنامه «زمانه» کاری از گروه اجتماعی اقتصادی شبکه دو سیما به تهیه کنندگی امیرعلی آزادی است که با محوریت انتخابات ریاست جمهوری و آگاه سازی مردم از روند انتخابات تهیه و تولید می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید