دوشنبه, 10 فروردين 1394 15:08

بارانا بهادری مهمان امشب کلاه قرمزی و دوستانش/ همه با هم بارانا را شاد می کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بارانا بهادری مهمان امشب کلاه قرمزی و دوستانش/ همه با هم بارانا را شاد می کنیم بارانا بهادری مهمان امشب کلاه قرمزی و دوستانش/ همه با هم بارانا را شاد می کنیم

سی و یک نما - بارانا بهادری دختر بنیامین خواننده و موزیسین معروف و محبوب در حالی امشب مهمان خانه ی کلاه قرمزی است که شرایطی متفاوت با همسالانش دارد. دختر کوچکی که در دو سالگی مادرش را در یک سانحه از دست داد و متاسفانه خودش شاهد این اتفاق بود.

به گزارش سی و یک نما، بارانا بهادری دختر بنیامین خواننده و موزیسین معروف و محبوب که در دو سالگی مادرش را در یک سانحه از دست داد و متاسفانه خودش شاهد این اتفاق بود، امشب مهمان سریال پرطرفدار «کلاه قرمزی 94» است. ایرج طهماسب و گروه ماندگارش یک بار دیگر نشان دادند که کودک درونشان تا چه اندازه زنده و فعال است و چقدر بچه ها را می شناسند و در هر شرایطی درکشان می کنند. حضور بارانا نه تنها برای رو حیه او می تواند بسیار تاثیرگزار باشد ، بلکه تاثیر زیادی هم روی کودکانی خواهد داشت که شرایطی نظیر او و یا نزدیک به او دارند.

«کلاه قرمزی 94» بعد از اتمام ایام فاطمیه از روز ششم فروردین از شبکه دو سیما پخش خود را آغاز کرده است و مخاطبان و طرفداران همیشگی خود را دارد.

شنبه 8 فروردین این سریال عروسکی میزبان حامد بهداد بود و گپ و گفت او با آقای مجری، کلاه قرمزی، پسرخاله، جیگر و به ویژه دیبی بسیار دیدنی بود؛ جیگر از او اسکناس نارنجی می‌خواست، پسرخاله از نقش‌های عصبی و بدون لبخند او گلایه می‌کرد و از او می‌خواست دور از چشم کارگردان‌ها روی کاراکتری که او را می‌زند ببوسد یا به او لبخند بزند، دیبی هم که با مدل حرف زدن بامزه‌اش لحظات جذابی را با حضور بهداد ایجاد کرده بود.

«کلاه قرمزی» به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی ایرج طهماسب هر شب ساعت ۲۱ پخش می‌شود و امشب ۱۰ فروردین بارانا بهادری کودک خردسال بنیامین خواننده پاپ، مهمان این برنامه خواهد بود.

کلاه‌قرمزی، آقای مجری، پسرخاله، فامیل دور، دختر همسایه، گیگیلی، جیگر، ‌ گابی، پسرعمه زا، ببعی آقوی هم ساده، عزیزم ببخشید، بچه فامیل دور و دیبی از جمله شخصیت‌های این سریال عروسکی پرطرفدار هستند.

حمید جبلی، محمدرضا هدایتی، دنیا فنی زاده، مرضیه محبوب، امیرسلطان احمدی، بنفشه صمدی، بهادر مالکی، محمد لقمانیان، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور و ... از جمله صداپیشگان این مجموعه هستند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید