سه شنبه, 12 دی 1402 12:54

بازگشت "کامران نجف‌زاده" از نیویورک به ایران با «برمودا» / تکاپوی تلویزیون برای جذب مخاطب

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازگشت "کامران نجف‌زاده" از نیویورک به ایران با «برمودا» / تکاپوی تلویزیون برای جذب مخاطب بازگشت "کامران نجف‌زاده" از نیویورک به ایران با «برمودا» / تکاپوی تلویزیون برای جذب مخاطب

سی و یک نما - در تیزر برنامه "برمودا"، کامران نجف‌زاده با استایلی متفاوت عینکش را به سبک کارآکترهای هالیوودی به چشم میزند و از هواپیما پیاده می‌شود. صدای او را به صورت نریشن می‌شنویم که می گوید: آمدم. هفت سال دیرتر و هفت سال پبرتر. البته دیرتر بله اما چندان پیر‌تر به نظر نمی‌رسد.شاید جاافتاده‌تر.

کامران نجف‌زاده یکی از جسورترین و حرفه‌ای ترین خبرنگار پژوهش‌گر و مجری تلویزیون پس از سالها از آمریکا برگشته تا در شبکه نسیم اجرای یک برنامه گفتگومحور به نام "برمودا،" را به عهده بگیرد. به نظر می‌رسد تلویزیون تمام سعیش را می‌کند تا بار دیگر مخاطب را جلب کند.

کامران نجف‌زاده پس از یک سال و نیم جدایی از خبر صدا و سیما، حالا  با برنامه «برمودا» به شبکه نسیم می‌آید.

به گزارش روابط عمومی پروژه، تازه‌ترین برنامه شبکه نسیم با عنوان «برمودا» وارد مرحله تولید شده و هم‌زمان با آغاز ضبط، از اولین تیزر رسمی این تاک شو نیز رونمایی شد.

کامران نجف‌زاده با سابقه سال‌ها نویسندگی و خبرنگاری در امریکا و پنجاه کشور جهان، حالا در قامت مجری برنامه «برمودا»،  یک تاک شوی صمیمانه و متفاوت را با حضور چهره‌های سرشناس حوزه‌های مختلف جامعه ارایه می‌دهد.

«برمودا» تازه‌ترین برنامه گفتگو محور شبکه نسیم است که اواخر دی ماه پخش خود را آغاز خواهد کرد.

Screenshot (77) copy.jpg

Screenshot (76) copy.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید