چهارشنبه, 27 اسفند 1393 14:19

بالاخره شبکه دو مجری برنامه سال تحویلش را معرفی کرد: کامران نجف زاده....!!! / علیرضا خمسه مجری مسابقه تلویزیونی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بالاخره شبکه دو مجری برنامه سال تحویلش را معرفی کرد: کامران نجف زاده....!!! / علیرضا خمسه مجری مسابقه تلویزیونی بالاخره شبکه دو مجری برنامه سال تحویلش را معرفی کرد / کامران نجف زاده....!!!

سی و یک نما- کامران نجف‌زاده هم مجری برنامه سال تحویل شبکه دو شد. مسابقه تلویزیونی «ثانیه ها» با اجرای علیرضا خمسه نیز از اول فروردین مهمان خانه مخاطبان شبکه دو می شود.

برای اولین بار است که یک مجری از بخش معاونت خبر اجرای ویژه برنامه سال تحویل را بر عهده می‌گیرد.

این ویژه برنامه با تمرکز بر چهره هایی که مردم از آنها خاطره دارند، حدود 13 ساعت ادامه خواهد داشت.

کامران نجف‌زاده خبرنگار و سفیر طلایی کودکان و سالمندان یونیسف بوده و سابقه خبرنگاری در لیبی، سوریه، عراق، امریکا، فرانسه و ... را دارد.

از دیگر مجریان ویژه‌برنامه‌های سال تحویل تلویزیون می‌توان به احسان علیخانی، علی ضیاء و ژیلا صادقی اشاره کرد.

مسابقه «ثانیه ها» نیز با اجرای علیرضا خمسه که در ۱۶ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای تولید شده از یکم تا ۱۶ فروردین سال ۹۴ به روی آنتن می‌رود. در این مسابقه به جنبه سرگرمی آن توجه ویژه‌ای شده است.

در هر قسمت از این مسابقه تلویزیونی ۱۵ شرکت‌کننده در دو مرحله با یکدیگر مسابقه می‌دهند و در نهایت دو نفر به مرحله نهایی راه پیدا کرده و برنده رقابت پایانی به فینال مسابقه «ثانیه ها» که ۱۶ فروردین برگزار می شود راه پیدا می کند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

سوالات این مسابقه جنبه ای عمومی و کاربردی دارند و اطلاعاتی را از حوزه های مختلف ادبی، فرهنگی، هنری و... شامل می شوند.

«ثانیه ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو است که از ۱ تا ۱۶ فروردین هر شب ساعت ۲۴ روی آنتن می رود و بازپخش آن ساعت ۱۲ روز آینده خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید