شنبه, 26 اسفند 1396 03:30

برنامه «حالا خورشید» زیر تیغ هیأت نظارت بر تخلفات برنامه تلویزیونی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برنامه «حالا خورشید» زیر تیغ هیأت نظارت بر تخلفات برنامه تلویزیونی برنامه «حالا خورشید» زیر تیغ هیأت نظارت بر تخلفات برنامه تلویزیونی

سی و یک نما – پس از شوخی رضا رشید پور در برنامه "حالا خورشید" با نماینده مجلس و "موزه لوور و سوربن فرانسه" به نظر می رسید که به زودی در ابعاد وسیع تری این برنامه پر مخاطب زیر سوال برود و مخالفان این برنامه ازاین واکنش ها استقبال کنند.مسئله قابل توجه این است که چطورمجموعه ای که هرشب تبلیغات و برنامه ای اختصاصی برای قرعه کشی آن روی آنتن تلویزیون می رود ، نه یک کارآفرین بلکه یک اختلاس گر است !!! و نباید در "حالا خورشید" حضور داشته باشد.

به گزارش مشرق نیوز، این روزها فضای برنامه های صدا و سیما مملو از تبلیغات فروشگاه رفاه است که اتفاقا بهترین ساعات تلویزیون را نیز به خود اختصاص داده است. از این رو به نظر می رسد سازمان صدا و سیما برای جبران کسری بودجه خود، دست به تبلیغات برای چنین مجموعه هایی زده، بدون آنکه نظارتی بر نحوه عملکرد آنها وجود داشته باشد.

از سوی دیگر نیز تبلیغات گسترده فروشگاه رفاه در تلویزیون این سوال را در اذهان عمومی متبلور می کند که چگونه یک مجموعه زیان ده، توانسته میلیاردها تومان هزینه تبلیغات گسترده در تلویزیون کرده و دست به چنین تخفیفات گسترده ای بزند؟

در همین رابطه علاوه بررپورتاژ عجیب صدا و سیما برای مدیر نجومی بگیر فروشگاه رفاه، رضا رشیدپور مدیر مجموعه "زیان ده" را کار آفرین نمونه معرفی کرد!
در همین خصوص سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی، عضو هیأت نظارت بر سازمان صدا و سیما در خصوص این موضوع و ورود هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما در این باره اظهارداشت: در خصوص برنامه تلویزیونی "حالا خورشید" که از شبکه 3 سیما در حال پخش است شکایت متعددی هم از سوی نمایندگان در خصوص اجرا و محتوی این برنامه صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به دعوت از یک مدیر نجومی بگیر توسط رضا رشید پور در برنامه حالا خورشید و معرفی آن بعنوان فرد کارآفرین گفت: اخیرا هم در برنامه حالا خورشید از فردی بنام فرشید گلزاده که سابقه این فرد برای همگان روشن است و فردی نجومی بگیر بوده دعوت شده تا بعنوان یک کارآفرین برای مردم معرفی شود.

عضو هیأت نظارت بر سازمان صدا و سیما بر همین اساس اضافه کرد: این موضوع را در هیات نظارت بر سازمان صدا و سیما تحت بررسی قرار داده ایم و هیات نظارت به این موضوع ورود کرده است ؛ در آینده گزارشات بررسی این هیات را از طریق رسانه ها به مردم اعلام می کنیم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید