یکشنبه, 11 آذر 1397 00:00

برنامه "من و شما" تعطیل شد!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برنامه "من و شما" تعطیل شد! برنامه "من و شما" تعطیل شد!

سی و یک نما_ هادی قندی تهیه کننده‌ی برنامه من و شما از تعطیلی این برنامه خبر داد.

 قندی اعلام کرد: باتوجه به اتفاقات به وجود آمده، با دستور مستقیم مدیر شبکه، برنامه من و شما تعطیل شد.

برنامه من و شما در روز گذشته با اتفاقاتی همراه شد که در طی آن مسعود فراستی برنامه زنده را رها کرد. سپس واکنش‌ها در فضای مجازی به این برنامه بالا گرفت و تا جایی پیش رفت که مدیر شبکه عذرخواهی کرد و خبر از توبیخ عوامل برنامه به ویژه آرش ظلی‌پور داد.

بعد از ترک برنامه توسط مسعود فراستی و حاشیه‌های پیش آمده، او در مطلبی کوتاه نوشت: نه آن مجری و نه کل مجریان و تهیه کنندگان رنگارنگ تلویزیونی از این قماش، و برنامه های مبتذلشان مسأله من نیستند. برنامه امروز برخلاف طراحی عده ای برای تخریب نقد، علیه خودشان تمام شد و صدای هشدار و اعتراض جمع بسیاری علیه ابتذال، اخلاق فروشی و ارزش فروشی فراگیر در سینما و تلویزیون، به گوش همه رسید. خسارتش هم برای من بسیار ناچیز بود.

آرش ظلی پور هم در صفحه‌ی اینستاگرامش با انتشار متنی بلند بالا عذرخواهی خود را اعلام کرد.

با وجود اینکه آرش ظلی‌پور از اتفاق به وجود آمده در برنامه من و شما عذرخواهی کرده همچنان واکنش‌ها نسبت به او ادامه دارد و حال هادی قندی(تهیه‌کنند برنامه من و شما) در گفتگو با ایلنا خبر از تعطیلی یک هفته‌ای برنامه داد که براساس اتفاقات ایجاد شده با دستور مستقیم مدیر شبکه محمدمهدی قاسمی انجام شده است.

برنامه من و شما هر جمعه ساعت ۱۳ به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور میزبان چهره‌های هنری می‌شود و این اولین بار نیست که چنین اتفاقات حاشیه‌ای برای آن ایجاد شده است.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 آذر 1397 22:47

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید