چهارشنبه, 11 آذر 1394 16:48

برنامه "گلخانه" میزبان احسان علیخانی و عادل فردوسی ‌پور خواهد بود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برنامه "گلخانه" میزبان احسان علیخانی و عادل فردوسی ‌پور خواهد بود برنامه "گلخانه" میزبان احسان علیخانی و عادل فردوسی ‌پور خواهد بود

سی و یک نما- ١۴آذر، بیست و دومین سالگرد تاسیس شبکه سوم سیما است و به همین مناسبت ستاره‌های موفق این کانال تلویزیونی ، از جمله احسان علیخانی و عادل فردوسی ‌پور مهمان برنامه گلخانه می‌شوند. هدف ازبرنامه "گلخانه" اطلاع رسانی و معرفی برنامه‌های  شبکه سه سیما است که توسط محمود محودی تهیه می‌شود و سید محمدرضا حسینیان، مسعود روشن پژوه و مهدی نادریان اجرای آن را بر عهده دارند. از دیگر مهمانان گلخانه می توان به جواد خیابانی ،مهران غفوریان و جواد رضویان اشاره کرد.

شبکه سه برای پرداختن هرچه بهتر به این مناسبت،پنج شنبه و جمعه پیش رو در برنامه "گلخانه" مجریان و چهره‌های محبوب تلویزیون را جلوی دوربین می آورد تا آن ها درباره خاطرات فعالیت‌های خود دراین شبکه صحبت کنند.

روز آینده یعنی پنج شنبه ١٢ آذر، جواد خیابانی که گزارش او برای دیدار ایران - استرالیا در مقدماتی جام جهانی ٩٨ فرانسه با اختلاف خاطره انگیز‌ترین گزارش ورزشی از سوی مخاطبان تلویزیون برگزیده شد به همراه حمید استیلی از خاطرات آن روز‌ها می‌گویند.

در ادامه احسان علیخانی چهره دوست داشتنی مردم که همگان اجرای فوق العاده او در سری برنامه های ماه عسل را از یاد نخواهند برد،به گلخانه می آید تا خاطرت دوران مجری گری اش در شبکه سه سیما را بازگو کند.

روز بعد یعنی جمعه ١٢ آذر، گلخانه در ساعت غیر معمول پخش خود یعنی ساعت ۲۰:۳۰باحضور مجری دوست داشتنی و محبوب نود، عادل فردوسی‌ پور به روی آنتن خواهد رفت و قرار است نظرات شخصیت‌های برجسته ورزشی و هنری درباره برنامه "نود" مطرح شود. رامبد جوان، علی پروین، علی کفاشیان از جمله کسانی هستند که نظرات خود را درباره "نود" به دوربین گلخانه گفته‌اند. همچنین در هفدهمین سال فعالیت این برنامه، هفده برنامه مهم "نود" بررسی و به چالش کشیده خواهند شد.

پس از آن و در بخش دوم برنامه که بعد از اخبار سراسری ساعت ۲۲پخش می‌شود،جواد رضویان و مهران غفوریان حضور خواهد داشت تا پرونده آثار طنز بررسی و خاطرات آن‌ها از نقش آفرینیشان در این مجموعه‌ها بیان شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید