جمعه, 13 فروردين 1400 22:59

توضیحات تهیه‌کننده سریال گاندو درباره پخش سریال/ آگهی‌های تبلیغاتی پر حاشیه

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
توضیحات تهیه‌کننده سریال گاندو درباره پخش سریال/ آگهی‌های تبلیغاتی پر حاشیه توضیحات تهیه‌کننده سریال گاندو درباره پخش سریال/ آگهی‌های تبلیغاتی پر حاشیه سی و یک نما

سی و یک نما - سریال "گاندو۲" که در کنار سریال "نون_خ" با اعلام روابط عمومی سازمان صدا و سیما پر بیننده ترین سریال های نوروزی بودند، امشب به گونه ای بحث برانگیز روی آنتن شبکه سه رفت تا جایی که مابین پخش قسمت آخر بیش از نیم ساعت آگهی تبلیغاتی بصورت تکراری پخش و در انتها نیز سریال بی هیچ جمع بندی به فصل بعد موکول شد.

مجتبی امینی تهیه کننده سریال گاندو به ارائه توضیحاتی درباره نحوه پخش سریال گاندو پرداخت.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی پروژه؛ با پایان تعطیلات نوروزی، مجتبی امینی تهیه کننده سریال گاندو درباره چگونگی ادامه پخش این سریال توضیحاتی ارائه داد.

تهیه کننده سریال گاندو گفت : ما برای رسیدن به پخش نوروز به خاطر درخواست های زیاد مردم و پاسخ دادن به نیاز مخاطب در شرایط سخت کرونایی و با تلاش یک گروه دویست نفری سعی کردیم سریال را برای پخش در نوروز آماده کنیم که امشب پخش در قسمت سیزدهم سریال موقتا به اتمام خواهد رسید.

وی در ادامه افزود: امیدواریم در آینده ای نزدیک، ادامه سریال گاندو ، بدون هیج گونه ملاحظه ای روی آنتن برود.

گفتنی است ؛ فصل دوم سریال گاندو به نویسندگی آرش قادری ، کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی مجتبی امینی محصول موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید