شنبه, 21 تیر 1399 14:38

توقف ضبط برنامه "عصرجدید" به دلیل شیوع موج دوم بیماری کرونا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه ی پرمخاطب «عصر جدید»  به همراه عوامل تولید  خبردادند که با توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت مبنی بر استفاده اجباری از ماسک در تمام مکان‌های مسقف و عمومی، تصمیم به توقف ضبط این برنامه و تعطیلی موقت آن گرفتند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از  خبرآنلاین، ضبط مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» از پنجشنبه (۱۹ تیر) متوقف و استودیوی این برنامه تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.
 
قسمت‌های اول و دوم از دور دوم این رقابت، اوایل تیر و پیش از دستورالعمل وزارت بهداشت مبنی بر استفاده اجباری از ماسک در تمام مکان‌های مسقف و عمومی ضبط شده است که شنبه و یکشنبه، ۲۱ و ۲۲ تیر، روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
 
قسمت‌های سوم و چهارم از دور دوم هم، با رعایت تمام موازین بهداشتی اعمّ از ضدعفونی کردن کامل لوکیشن، حفظ فاصله فیزیکی بین تماشاگران و استفاده همگان از ماسک در تمام ساعات حضور در استودیوی برنامه و هنگام ضبط، تولید شده است که هفته آینده پخش خواهد شد.
 
بنا به اعلام روابط عمومی این برنامه، بدین ترتیب، از پنجشنبه ۱۹ تیر تا اطلاع ثانوی، ضبط برنامه متوقف و استودیوی «عصر جدید» تعطیل شده است.
عکس: امیر حقبر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید