پنج شنبه, 17 خرداد 1397 04:30

تیم عادل فردوسی پور ویژه برنامه جام جهانی 2018 را از دوشنبه روی آنتن می برد / محمد حسین میثاقی از روسیه گزارش میدهد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تیم عادل فردوسی پور ویژه برنامه جام جهانی 2018 را از دوشنبه روی آنتن می برد / محمد حسین میثاقی از روسیه گزارش میدهد تیم عادل فردوسی پور ویژه برنامه جام جهانی 2018 را از دوشنبه روی آنتن می برد / محمد حسین میثاقی از روسیه گزارش میدهد

سی و یک نما - ویژه‌برنامه‌ جام جهانی شبکه سه سیما که توسط عادل فروسی‌پور و تیم برنامه‌ «نود» تدارک دیده شده است، از ۲۱ خرداد ماه هر شب روی آنتن خواهد رفت. این برنامه شامل آیتم‌های مختلفی است که در بخشی به معرفی کشورهای حاضر در این رویداد بزرگ ورزشی می‌پردازد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان نکته مهم این برنامه حضور محمدحسین میثاقی به عنوان گزارشگر میدانی در روسیه است. این گزارشگر از طرف برنامه «بیست هجده» به روسیه سفر می‌کند و از حال و هوای جام جهانی گزارش ارسال خواهد کرد.

برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با موضوع جام جهانی، در دکوری جدید به روی آنتن خواهد رفت. دکور برنامه‌ «بیست هجده» در همان استودیو ۱۱ ساختمان تولید تعبیه شده است که دکور «نود» هم در آن قرار دارد.

این برنامه سه روز قبل از آغاز بازی‌های جام جهانی از ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن خواهد رفت. همزمان با آغاز بازی‌ها نیز «بیست هجده» از ساعت ۱۹ روی آنتن می رود.

مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خرداد آغاز می شود که هر شب در قالب برنامه «بیست هجده» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور به جزئیات آن پرداخته خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید