یکشنبه, 01 شهریور 1394 14:44

جدائی تهیه کننده از مجری / نیمه شهریور تکلیف برنامه هفت روشن می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جدائی تهیه کننده از مجری / نیمه شهریور تکلیف برنامه هفت روشن می شود برنامه هفت بدون مجری / مجری جدید تا قبل از نیمه شهریورماه می آید

سی و یک نما- چندی پیش  گروه اجتماعی شبکه سه سیما تدبیر مناسبی انجام داد  و پس از این که متوجه شد یکی از پر مخاطب ترین برنامه های زنده ی تخصصی شبکه "حال خوشی" ندارد ، به آن استراحت داد تا قبل از " از پا افتادن" ، سر پا شود. حال اینکه درمان درست و موثر خواهد بود یا خیر باید منتظر بمانیم و ببینیم. در این میان موردی که می تواند ما را به این تدبیر امیدوار کند این که قرار است در سری جدید این برنامه ، تهیه کننده و مجری یک نفر نباشند تا برنامه روندی تک محور نداشته باشد و از حالت منفعل ،سلیقه ای و گروهی بیرون بیاید.درباره گزینه‌های مدنظر برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت»، که در راس آنها بهروز افخمی !!!قرار دارد نیز باید تا نیمه شهریور ماه صبر کنیم.

"ناصر کریمان "درباره گزینه هایی نظیر بهروز افخمی که برای اجرای برنامه تلویزیونی «هفت» مطرح می شوند به خبرنگار مهر گفت: این‌ها برداشت هایی است که در سایت ها و پایگاه های خبری مطرح می شود و تنها گمانه زنی است.

وی تأکید کرد: تیم کارشناسی شبکه سه درباره مجری برنامه «هفت» و همچنین ساختارهای این برنامه هنوز به جمع بندی کاملی نرسیده است و به محض مشخص شدن ترکیب و ساختار این برنامه، حتما این نکات در یک مصاحبه اعلام خواهند شد.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه متذکر شد: تیم سازنده برنامه «هفت» و مجری آن باید از افراد متخصص باشد و سعی ما این است که با انجام کار کارشناسی بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و بهترین برنامه تلویزیونی در زمینه سینما را اجرا کنیم.

کریمان با بیان اینکه ما در این زمینه به ابزاری نیازمندیم و باید رایزنی هایی داشته باشیم، افزود: سعی ما بر این است که تا قبل از نیمه شهریورماه مجری برنامه را معرفی کنیم.

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در پایان یادآور شد: مجری و تهیه کننده برنامه باید ۲ فرد مجزا باشند. برنامه با فرم و ساختار جدیدی معرفی خواهد شد و اطلاع رسانی در این زمینه نیز انجام می‌شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید