دوشنبه, 07 تیر 1395 16:24

حبیب آقا، ساده و بی تکلف مثل نام ... "پدر" / بامداد فردا از شبکه پنج

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حبیب آقا، ساده و بی تکلف مثل نام ... "پدر" / بامداد فردا از شبکه پنج حبیب آقا، ساده و بی تکلف مثل... "پدر" / بامداد فردا از شبکه پنج

سی و یک نما- فیلم تلویزیونی «حبیب آقا» بر اساس ایده ای از محمد حمزه ای توسط مهدی کیا و پیام کرمی نوشته شده است؛ این فیلم داستان یک ملودرام اجتماعی است که بخش اعظمی از افراد اجتماع می توانند خود را در شخصیت فیلم پیدا کنند.

 به گزارش سی و یک نما، فیلم ویدئویی « حبیب آقا » به کارگردانی« محمد حمزه ای » سه شنبه 8 تیرماه ساعت 00:40بامداد از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حبیب آقا» داستان ارتباط محترمانه و عاطفی حبیب آقا و پسرش رضا گلکار است. رضا مدتی است به خاطر برخی مسایل از کار بی کار شده و در آستانه جدایی قرار گرفته اما همچنان رابطه ای محترمانه با حبیب آقا دارد تا جایی که یک اتفاق این رابطه را دچار یک بحران می کند و این رضا است که بر سر آزمونی سخت گرفتار شده....

این فیلم از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما است که پائیز سال گذشته با حضور جمعی از بازیگران تئاتر و تلویزیون و با مضمون پاسداشت مقام پدر در فرهنگ و جامعه ی ایرانی ساخته شده است.

حسین ملکی ، سجاد افشاریان، علیرضا استادی،پوریا رحیمی سام، بهاران بنی احمدی ، یداله شادمانی، بهار ریاحی ،جواد پورزند، محمد رسول صفری ، مجید توکلی، سینا سعیدیان ،عباس شجاع به همرا ه مریم بوبانی،امید روحانی، حسن اسدی و بهنام تشکر گروه بازیگران این فیلم را تشکیل داده اند.

گفتنی است فیلم «حبیب آقا» از جمله آثار راه یافته به بخش مسابقه ی فیلم های  بلند ویدیوئی جشنواره فیلم شهر است که خرداد ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

برخی از عوامل این فیلم عبارتند از

کارگردان :  محمد حمزه ای ،تهیه کننده : سید مرتضی عمادی ،فیلمنامه: پیام کرمی . مهدی کیا(بر اساس طرحی از محمد حمزه ای)،تصویر بردار : پیمان عباس زاده ،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: امیر رونقی ،صدابردار : منصور شهبازی ،صدا گزاری و میکس: علیرضا علویان ،تدوین منصور شهبازی ،مدیر تولید داوود هاشم زاده.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید