سه شنبه, 03 خرداد 1401 20:55

حمایت شریفی‌ها از فردوسی‌پور در حضور رئیس‌سازمان صداوسیما

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
حمایت شریفی‌ها از فردوسی‌پور در حضور رئیس‌سازمان صداوسیما حمایت شریفی‌ها از فردوسی‌پور در حضور رئیس‌سازمان صداوسیما

سی و یک نما - همان طور که پیش‌بینی می‌شد، باز گرداندن چهره‌های محبوب تلویزیون، به ویژه عادل فردوسی‌پور مقابل دوربین‌های رسانه ملی، تقریبا خواسته‌ی مشترک تمام تشکل‌ها بود که در دیدار به رییس صداوسیما مطرح شد و همراهی و شعار دانشجویان حاضر را به همراه داشت.

رییس سازمان صداوسیما امروز سه شنبه ـ سوم خردادماه ـ در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف حاضر شد تا با آنها دیدار و گفت‌وگو کند.

در راستای برگزاری نشست‌های دانشجویی رییس سازمان صداوسیما، ظهر سه شنبه سوم خرداد ماه پیمان جبلی، با دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محل این دانشگاه، دیدار و گفت و گو کرد.

در ادامه این دیدار که همچنان در حال برگزاری است، نمایندگان تشکل‌های مختلف دانشجویی به قرائت بیانیه‌ها و خواسته‌های خود از رییس سازمان صداوسیما پرداختند.

یکی از دانشجویان هم در جریان این نشست چنین عنوان کرد که برخی از تشکل‌های دانشگاه‌های مختلف، از جمله تشکل انجمن اسلامی دعوت دانشگاه صنعتی شریف را برای حضور در این جلسه نپذیرفتند و به جلسه گفت‌وگو با رییس صداوسیما نیامدند.

همان طور که پیش‌بینی می‌شد، باز گرداندن چهره‌های محبوب تلویزیون، به ویژه عادل فردوسی‌پور مقابل دوربین‌های رسانه ملی، تقریبا خواسته‌ی مشترک تمام تشکل‌ها بود که در دیدار به رییس صداوسیما مطرح شد و همراهی و شعار دانشجویان حاضر را به همراه داشت.
دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف وقتی صحبت از عادل فردوسی‌پور به میان آمد، شعار دادند که او باید برگردد.

جبلی درباره بازگشت عادل فردوسی‌پور و دیگر چهره‌ها به تلویزیون هم چنین گفت: اگر در یک بازی تیمی، سرمربی برنامه و هدف نداشته باشد و قدر بازیکن‌هایش را هم نداند و نداند چطور بازیکن ها را بچیند، بازی بهم می‌خورد. بازیکن‌ها هم هر کدام باید جایی که به آنها گفته شده، بازی کنند. اگر قهر کنی و بروی هر چقدر هم حرفه‌ای باشی سرمربی می‌گوید برو با هر تیمی‌ می‌خواهی بازی کن. نمی‌توان تک‌وجهی به موضوع نگاه کرد. برای یک بازی باید همه عوامل با هم هماهنگ باشند. موضوع آقای فردوسی‌پور در دوره بنده اتفاق نیفتاد اگر دوره من بود تمام تلاشم را می‌کردم که نرود البته نمی‌گویم معجزه می‌کردم ولی تلاشم را می‌کردم. الان هم تلاش می‌کنیم از توانایی‌های ایشان استفاده کنیم. من‌میراث دار وضعیتی هستم که سه سال پیش اتفاق افتاده و باید حلش کنم. فکر می‌کنید با یک امضای طلایی جبلی حل می‌شود، خیر اینطور نیست. ما باید قدر سرمایه‌هایمان را بدانیم اما مساله دوطرفه است فرد مقابل ما هم باید قوانین بازی را بپذیرد و بخواهد، ما هم باید قدرش را بدانیم. برادر عزیزمان آقای فردوسی‌پور نظرات خاص خودش را دارد. تمام تلاشم را می‌کنم هیچ سرمایه‌ای را از دست ندهیم امیدوارم خدا کمک کند بتوانیم انجام دهیم؛ البته عرض کردم مسئله دوطرفه است.

او همچنین از برخی مجری‌های روی آنتن گفت که درخواست حقوق زیادی دارند و اضافه کرد: برخی از مجری‌ها هم هستند که دو روز است آنتن دارند و روز به روز هم دستمزدهای بیشتری می‌خواهند.

منبع: فرارو

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید