پنج شنبه, 07 بهمن 1400 11:30

خاطره بازی با پیشکسوتان صدا | روایت بیش از نیم قرن فعالیت هنری حمید منوچهری

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خاطره بازی با پیشکسوتان صدا | روایت بیش از نیم قرن فعالیت هنری حمید منوچهری خاطره بازی با پیشکسوتان صدا | روایت بیش از نیم قرن فعالیت هنری حمید منوچهری

سی و یک نما - پانزدهمین قسمت برنامه پرنیان صدا جمعه 8 بهمن ماه ساعت20 میزبان استاد «حمید منوچهری» هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما، کارگردانی و صدای ماندگار هنر دوبله خواهد بود.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، در برنامه پیش رو پرنیان صدا، استاد منوچهری از خاطرات شنیدنی شش دهه همراهی و حضور در رادیو و دنیای هنر برای مخاطبان سخن خواهد گفت.

بینندگان در خلال برنامه شاهد دو میان پرده موزیکال شاد با اجرای «منوچهر آذری» و «امیرحسین مدرس» و همچنین نمایشی موزون با نقش آفرینی زنده یادان «مهین دیهیم» و «علی تابش» با نام «حالا راضی شدی؟» خواهند بود.

مخاطبان در این قسمت از برنامه پرنیان صدا، پیرامون سوژه همیشه تازه عرضه کالا و خدمات به روش خرید قسطی و مشکلات بازپرداخت اقساط، ترانه ای به نام "ماشین قسطی" در قالب ضربی خوانی توسط استاد مرحوم مرتضی احمدی را خواهند شنید.

در بخش مجله گرافیکی این هفته از هنرمند محبوب زنده یاد «رضا صفدری» با اجرای بخشی از شعر «صدای پای آب» سهراب سپهری یاد خواهد شد.

هنرمندانی نظیر محسن هرندی، نازنین مهیمنی، حسین عرفانی، منوچهر آذری، مینو جبارزاده، عباس محبی و رضا عبدی اجرای لطیفه‌های نمایشی این هفته پانزدهمین مجله تلویزیونی «پرنیان صدا» را بر عهده دارند.

مسابقه جدید «صدای ماندگار» نیز در این قسمت طبق روال گذشته برگزار و برندگان مسابقه قبل نیز معرفی خواهند شد. برنامه "پرنیان صدا" به تهیه کنندگی سعید توکل کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که جمعه هر هفته ساعت ۲۰ به مدت ۴۵ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید