دوشنبه, 05 مرداد 1394 13:51

داستان عاشقانه ای از یک دکتر مبتلا به "اوتیسم" رونق شبکه دو سیما می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
داستان عاشقانه ای از یک دکتر مبتلا به "اوتیسم" رونق شبکه دو سیما می شود داستان عاشقانه ای از یک دکتر مبتلا به "اوتیسم" رونق شبکه دو سیما می شود

سی و یک نما - شبکه دو ازاول این هفته، سوم مردادماه سریال «آقای دکتر» را روی آنتن برده است، مجموعه‌ای که به زندگی یک پزشک نابغه مبتلا به اوتیسم پرداخته است. سریال کره‌ای «آقای دکتر» با نام اصلی" دکتر خوب" (که معلوم نیست به چه دلیل در دوبله ی این سریال، نامش را تغییر داده اند) به کارگردانی" کیم مین سو" و "کیم جین وو" از شنبه روی آنتن شبکه رفته و مخاطبین را نیز از همین ابتدا به خود جلب کرده است. "آقای دکتر" محصول سال 2013 کشور کره جنوبی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته و چندین جایزه را به خود اختصاص داده است. در این سریال بازیگرانی چون "جو وون اون"، "مون چائه ون"، "‌جو سانگ ووک" و "چئوم هو جین" حضور دارند که از ستارگان معروف و محبوب کره هستند  که طرفدارن فیلم های کره ای در دنیا و از جمله ایران نیز آنها را به خوبی می شناسند.

 پارک جائه بیون فیلمنامه «آقای دکتر» را نوشته؛‌ این درام در 20 قسمت 40 دقیقه‌ای زندگی جوانی به نام "پارک شی اون" است که مبتلا به اوتیسم می باشد. کسی که برای اینکه یه جراح کودکان شود بر موانع غلبه می کند.او یک متخصص اطفال است که علی رغم ناتوانی پیشترفته اش یک پزشک نابغه است. ولی در زندگیش دچار مشکلات دیگری مانند برقراری ارتباط اجتماعی و انزواست .در این میان ، پزشک جوان دیگری به نام "چا یون سئو" که به عنوان بهترین پزشک اطفال شناخته میشود ، خود را در برابرتوانائی های  او می بیند .این درام همچنین یک مثلث عشقی میان پارک شی اون و جا یون سئو و کیم دو هان را نیز نشان میدهد.

 

سریال آقای دکتر به سرپرستی "افشین زی‌نوری" دوبله شده و علی محمدی (پارک شی اون)، مریم رادپور (تا یون سئو)، منوچهر والی زاده (کین دو هان)، رضا آفتابی (رئیس بخش)، پرویز ربیعی (پدر)، آرزو روشناس (مادر و سرپرستار)، سعید شیخ زاده (دکتر جوان)، شایان شام بیاتی (چویی)، حسین سرآبادانی (هان)، تورج نصر (جو)، مجتبی فتح اللهی (وو ایل کیو)، شوکت قهرمانی (اینی یونگ)از جمله گویندگان این مجموعه کره‌ای هستند

"آقای دکتر"  شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 23 و تکرار آن روز بعد ساعت 2:00 بامداد و 18:00 بعد از ظهر از شبکه دو سیما پخش میشود.تماشای این سریال خوب عاطفی را از دست ندهید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید