دوشنبه, 16 اسفند 1395 17:03

در برنامه ویژه سال تحویل پژمان بازغی جانشین داریوش فرضیانی شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در برنامه ویژه سال تحویل پژمان بازغی جانشین داریوش فرضیانی شد در برنامه ویژه سال تحویل پژمان بازغی جانشین داریوش فرضیانی شد

سی و یک نما- پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون امسال اجرای برنامه تحویل سال شبکه دو سیما را بر عهده خواهد داشت. البته بازغی پیش از این تجربه اجرا در برنامه‌ «چند درجه» را داشته که با اجرای برنامه زنده و استودیویی کاملا متفاوت است. پیش از این اعلام شده بود گروه سازنده «محله گل و بلبل» اجرای ویژه برنامه تحویل سال این شبکه را بر عهده دارند که این خبر تکذیب شد.

 

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون قرار است اجرای برنامه لحظه تحویل سال شبکه دو سیما را بر عهده داشته باشد. بر اساس این گزارش همزمان با تحویل سال ۱۳۹۶، این برنامه میزبان جمعی از چهره‌های ایرانی خواهد بود که اجرای تمام قسمت‌های این برنامه به عهده بازغی است.

ایسنا گزارش داده که ویژه برنامه شبکه دو از ساعت ۲۱ روز یکشنبه، ۲۹ اسفند آغاز می‌شود و تا بامداد دوشنبه ادامه خواهد داشت. بخش دوم و اصلی این برنامه نیز ساعت هشت صبح روز بعد (دوشنبه ۳۰ اسفند) آغاز می‌شود و تا پس از سال تحویل ادامه خواهد یافت.

پژمان بازغی سال گذشته اجرای برنامه «چند درجه» را در شبکه نسیم را به عهده گرفته بود. البته این برنامه که با مسابقات ورزشی همراه بود در لوکیشن‌هایی چون ایستگاه هفت توچال، پل ورسک مازندران و... ضبط می‌شد و به صورت تولیدی روی آنتن می‌رفت.

پیش از این اعلام شده بود اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیما با داریوش فرضیایی و گروه سازنده «محله گل و بلبل» باشد که مسلم آقاجان‌زاده تهیه‌کننده این برنامه در گفت‌وگو با آی سینما این موضوع را تکذیب کرد. البته این گروه در طول تعطیلات نوروزی برنامه خواهند داشت.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید