چهارشنبه, 25 مرداد 1402 12:57

رضا رشیدپور از حضور در تلویزیون انصراف داد / تمام می‌شوم شبی، فقط به من اشاره کن

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رضا رشیدپور از حضور در تلویزیون انصراف داد / تمام می‌شوم شبی، فقط به من اشاره کن رضا رشیدپور از حضور در تلویزیون انصراف داد / تمام می‌شوم شبی، فقط به من اشاره کن

سی و یک نما - خبر انصراف رضا رشیدپور در یک آن، تک بیت او را که زمانی امضای برنامه‌های شیشه‌ایش بود، تداعی می‌کند: "تمام می‌شوم شبی، فقط به من اشاره کن".

در حالی که تلویزیون یکی از بی‌رونق‌ترین دوران‌های خود را سپری می‌کند، خبر حضور دوباره‌ی رضارشیدپور و محمدرضا گلزار به نظر می‌رسید دستاویزی باشد تا رسانه‌ی ملی جان تازه‌ای بگیرد اما حضور این دو نیز موجب واکنش‌های مثبت و منفی از جمله برخورد محمدرضا شهبازی مجری برنامه پاورقی و اعلام کناره‌گیری او از اجرای این برنامه شد و ساعاتی بعد از واکنش رییس سازمان صدا و سیما که اعلام کرد شهبازی همچنان برنامه پاورقی را اجرا می کند، رضا رشیدپور از حضور در تلویزیون انصراف داد.

حال اینکه فشارهایی موجب این انصراف شده یا رشیدپور شخصا به این نتیجه رسیده است، سوالی است که ذهن‌ها را مشغول می کند.

به هر حال چیزی که مسلما برای مدیران تلویزیون هم بدیهی است اینکه برنامه‌هایی نظیر "پاورقی" و مجریانی چون "شهبازی" نمی‌توانند مخاطب تلویزیون را با رسانه ملی آشتی دهند مگر "مخاطب خاص" ! و با عدم حضور عادل فردوسی‌پور، مهران مدیری، رامبد جوان، احسان علیخانی، باربد بابایی و....حالا رضا رشیدپور این دوران سخت، سخت‌تر هم خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید