جمعه, 21 اسفند 1394 15:20

زمان دقیق پخش سری جدید خندوانه مشخص شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زمان دقیق پخش سری جدید خندوانه مشخص شد زمان دقیق پخش سری جدید خندوانه مشخص شد

سی و یک نما- زمان دقیق پخش سری جدید خندوانه در شبکه نسیم اعلام شد.

رامبد جوان درباره‌ی سری جدید «خندوانه» اعلام کرده: این قول را می‌دهم که تلاش می‌کنیم گرم و جذاب و سرگرم‌کننده و سرحال باشیم. 

رامبد جوان با انتشار عکسی، این پیام را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است:

به گفته‌ی کارگردان و مجری «خندوانه» دو سال از عمر این برنامه می‌گذرد، دو فصل از این برنامه که چیزی نزدیک به 300 قسمت است، تولید شده و قرار است همه چیز در فصل جدید که به تازگی 25 اسفندماه اعلام شده، تازه شود.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر یک تیم تقریبا 100 نفری از برنامه‌های گذشته، درگیر آماده‌سازی سری جدید برنامه «خندوانه» هستند که کمی زمان می‌برد. برنامه «خندوانه» در حال حاضر مشغول ضبط آیتم‌هایی از این برنامه در استان‌های مختلف است که از جمله آنها می‌توان به قزوین و ارومیه اشاره کرد. اجرای این بخش‌ها بر عده بهروز بقایی است.

شبکه نسیم برنامه‌های نوروزی خود را از ۲۹اسفند با پخش نخستین قسمت خندوانه کلید می‌زند. مهدی منفرد مدیر تامین برنامه شبکه نسیم گفت: رامبد جوان درسری جدید خندوانه که هر شب ساعت ۲۳پخش می شود با آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های بهاری شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد. گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید