یکشنبه, 13 اسفند 1402 00:16

«ساعت صفر»؛ اولین تاک‌شوی بین‌المللی با سرمایه‌گذاری کارت گردشگری

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«ساعت صفر»؛ اولین تاک‌شوی بین‌المللی با سرمایه‌گذاری کارت گردشگری «ساعت صفر»؛ اولین تاک‌شوی بین‌المللی با سرمایه‌گذاری کارت گردشگری سی و یک نما

سی و یک نما - پلتفرم پخش برنامه «ساعت صفر» جدیدترین ساخته‌ رضا رشیدپور با حضور مهمان‌های ویژه بین‌المللی به زودی اعلام خواهد شد. این برنامه با سرمایه‌گذاری کارت گردشگری پارس ساخته شده و در حال ضبط است.

رضا رشیدپور پیش از این تاک‌شوهای دیگری مانند «دید در شب»، «عبور شیشه‌ای» و «شب شیشه‌ای» را در کارنامه خود داشته و حالا با یک برنامه متفاوت و مهمان‌های بین‌المللی به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

این برنامه استودیوهای متفاوتی در دبی، استانبول، کیش و تهران دارد که ضبط تعدادی از آن‌ها تمام شده و باقی در حال انجام است.

ابراهیم تاتلیس، الیاس یالچینتاش، عایشه گل جوشکون و ماهسون کرمیزی‌گول اسامی بعضی مهمان‌هایی هستند که برنامه آنها در ترکیه ضبط شده است.

مجری «شب شیشه ای» در پاسخ به حضور چهره‌های زن و اینکه بیشتر نام مردها مطرح شده است، بیان کرد: یاسمن مقبلی و انوشه انصاری از جمله مهمانان خانمی هستند که در برنامه حضور دارند؛ درباره سایر مهمانان که درحال هماهنگی هستیم اسم نمی‌برم تا به اسباب مختلف مشکلی در هماهنگی آنان رخ ندهد.

«ساعت صفر» علاوه بر مهمان‌های خارجی، مهمان‌های ایرانی هم دارد و چهره‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی بسیاری مقابل رضا رشیدپور در فضایی متفاوت درباره موضوعات مهم و جذابی گفتگو خواهند کرد.

«ساعت صفر»‌ اولین برنامه‌ گفتگومحور بین‌المللی در ایران است که پلتفرم پخش‌کننده آن به زودی اعلام می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید