سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 16:34

سرافراز شوخی شوخی رفت، علی عسگری جدی جدی آمد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سرافراز شوخی شوخی رفت، علی عسگری جدی جدی آمد سرافراز شوخی شوخی رفت، علی عسگری جدی جدی آمد

سی و یک نما- مراسم تودیع و معارفه مدیران سازمان صدا و سیما در حالی برگزار شد که پورمحمدی و لاریجانی سعی می کردند با شوخی و طنازی فضا را تلطیف کنند.

دکتر محمد سرافراز در مراسم تودیع خود در سخنانی ریاست سازمان صدا و سیما را به دکتر علی عسگری تحویل دادند. وی در بخش هایی از گفته هایش بیان کردند:  بین اینکه با کمک دولت و رقم افزایشی مجلس دکتر علی عسکری می تواند بدهی های سازمان را پرداخت کند .

دغدغه و چالش رسانه ملی بحث مخاطب است .اغلب شبکه های رادیویی و تلویزیونی مخاطبان افزایش پیدا کرده اند. همه سایت های مختلف سازمان با یک هویت مشغول به کار شده اند.

امیدوارم دکتر علی عسکری با تخصصی که دارند بتوانند کشتی را سالم به ساحل مقصود برسانند. چون همه چیز در این مملکت به رسانه ملی برمی گردد.

من به بخش سنتی استعفا می پردازم که استعفا به معنی طلب عفو کردن است و از همه طلب عفو می کنم که در این مدت اذیتشان کردیم و امیدوارم توفیق خدمت برای همه فراهم شود.

دکتر علی عسکری نیز که در مقام ریاست جدید صدا و سیما قرار داشتند در مراسم معارفه خود بیان داشتند:باید از مقام عظمای ولایت تشکر کنم که به من اعتماد کرد و امیدوارم به زودی روزی را ببینم که به واسطه زحمات شما لبخند بر لب ایشان نشسته است.

سازمان صداوسیما یک سازمان بسیار با اهمیت و راهبردی برای نظام اسلامی است.

  شما ببینید که چه حجمی از خصومت و موارد رسانه ای که برای تخریب ملت ایران و جوان ها و خانواده های ملت ایران تلاش می کنند که فرهنگ و هویت ملت ایران را تغییر بدهند که نوعی انتقام جویی از این ملت بزرگ و مقاوم است. پاسخگویی به این تخریب ها بر دوش صداوسیما و تک تک آحاد صداوسیماست.

شاید من خیلی در حوزه تولید عمیق نشده باشم، اما عمیق می شوم و به یکایک کارکنان رسانه احترام می گذارم.

چه کاری وظیفه ماست؟ عمق بخشی به تولیدات و دین باوری و مواجهه هوشندانه با موضوعات اجتماعی، نگاه کرامت آمیز به تولیدات، پاسخگویی به نیاز مخاطبان، تولید و انتقال و انتشار با کیفیت بالا و تصویر جمال زیبای ملت ایران به دست ماست.

حمایت و پشتیبانی از به حرکت دراوردن هنرمندان عرصه رسانه و خلق آثار بزرگ فیلم ها و سریال های فاخر از ماموریت های رسانه ملی است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید