سه شنبه, 20 دی 1401 20:38

سریال "بی‌گناه" در خط پایان بازخواست شد / فیلیمو زیر بار انتقادها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریال "بی‌گناه" در خط پایان بازخواست شد / فیلیمو زیر بار انتقادها سریال "بی‌گناه" در خط پایان بازخواست شد / فیلیمو زیر بار انتقادها

سی و یک نما - پس از واکنش نسبت به پخش سریال بدون مجوز "سقوط" با حضور حمید فرخ نژاد در شبکه نمایش خانگی "فیلیمو"، این بار ساترا به محمد جواد شکوری مدیرعامل «فیلیمو» عطف به نامه ای که در مردادماه ابلاغ کرده بود؛ تذکر داده است.

اشکالاتی که منجر به تذکر شده مربوط به سریال بی گناه است و در حالی ساترا از سریال«بی‌گناه» ایراد گرفته که فقط دو قسمت تا پایان آن باقی مانده است.

لازم به ذکر است که در این نامه اسامی بعضی از کاراکترها نادرست ذکر شده بود که برای عدم سردرگمی خوانندگان اصلاح می شود.

بخشی از نامه ساترا که مربوط به طرح و قصه ی سریال بی گناه است را در ادامه بخوانید:

یک. رابطه عاشقانه و خارج از عرف «بهمن» (محسن کیایی) با برادرزاده محرم او «فروغ» (شبنم مقدمی) در این داستان تا چه حد و چگونه مطرح می‌شود.

دو. رابطه رشید (مسعود رایگان) و ناهید (رویا تیموریان) (که در طرح اولیه از او به عنوان رقاص کاباره نام برده شده ) به توضیح بیشتر نیاز دارد.

سه. در خصوص ازدواج ابریشم (مهرانه مهین ترابی) با رشید (مسعود رایگان) با توجه به ملاحضات فقهی مبنی بر عدم ازدواج خانم باردار با شخص دیگر توضیح لازم داده شود.

چهار. چگونگی شک منوچهر (منوچهر زنده دل) به رابطه گذشته فروغ (شبنم مقدمی) در داستان نیازمند توضیح بیشتر است.

پنج. زلزله بویین زهرا در سال 1341 واقع شده و لازم است با تایم لاین وقایع داستان به ویژه سن «بهمن» (محسن کیایی) بعد از پنجاه سال رابطه منطقی داشته باشد.

شش. در خصوص نقش «مهتاب» (ویشکا آسایش) به صورت خاص در ارتباط با دیگر کاراکترها توضیح داده شود.

سریال "بی گناه" به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی و کارگردانی "مهران احمدی" هر یکشنبه از پلتفرم فیلیمو پخش می شود.

در این سریال مسعود رایگان، مهرانه مهین ترابی، شبنم مقدمی، ویشکا آسایش، محسن کیایی، رویا تیموریان، مهران احمدی، ماهور الوند، نسرین نصرتی، هدیه بازوند، آتیلا پسیانی و.....حضور دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید