پنج شنبه, 03 خرداد 1397 04:30

سید مصطفی موسوی مجری تلویزیون در سن پنجاه و هفت سالگی درگذشت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سید مصطفی موسوی مجری تلویزیون در سن پنجاه و هفت سالگی درگذشت سید مصطفی موسوی مجری تلویزیون در سن پنجاه و هفت سالگی درگذشت

سی و یک نما - در ادامه از دست دادن چهره های هنری ، عصر دیروز سید مصطفی موسوی  در حین یک عمل جراحی بر اثرایست قلبی درگذشت. وی متولد 1340 در اهواز و فارغ التحصیل فوق لیسانس دانشگاه صدا و سیما بود.

موسوی در سن هجده سالگی فعالیتش را در تلویزیون آغاز کرد و حوزه اصلی فعالیتش درزمینه برنامه های مذهبی بود و مدتی نیر در شبکه یک و پنج سیما پست های مدیریتی داشت.پس از بازنشسته ای به تهیه کنندگی و برنامه سازی روی آورد. ضمن اینکه از مداحان اهل بیت بود. مصطفی موسوی نسبت خانوادگی نزدیکی نیز با "علی انصاریان" بازیکن سابق فوتبال داشت.از کارهای وی می تون به برتامه "و خدایی که همین نزدیکی است" اشاره کرد.

وی که به دلیل ابتلا به بیماری دیابت ریسک پذیری بیشتری برای عمل های جراحی داشت، عصر دیروز  جراحی ساده  (سنگ شکنی کلیه) دچار ایست قلبی شد که قاعدتا این اتفاق نیاز به توضیحات پزشکی بیشتری دارد.

 پیکر ایشان  صبح  جمعه چهارم خرداد از مقابل منزلش واقع در سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به چهارراه سرو، انتهای خیابان شکوفه، مجتمع مسکونی گلها، بلوک 12 به سمت بهشت زهرا (س) تشییع می شود.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید