چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400 22:59

یک واکنش شایسته: به درخواست عوامل، شش قسمت اول "مردم معمولی" رامبد جوان به احترام مخاطب از فیلیمو حذف شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یک واکنش شایسته: به درخواست عوامل، شش قسمت اول "مردم معمولی" رامبد جوان به احترام مخاطب از فیلیمو حذف شد یک واکنش شایسته: به درخواست عوامل، شش قسمت اول "مردم معمولی" رامبد جوان به احترام مخاطب از فیلیمو حذف شد

سی و یک نما - شش قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» با توجه به شیوه جدید روایت و رویکرد تعاملی با مخاطبان از دسترس خارج شد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی سریال «مردم معمولی»، پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده «مردم معمولی» و فیلیمو تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند.

بر اساس آمارهای به دست آمده قسمت هفتم سریال که از این به بعد به عنوان قسمت اول «مردم معمولی» در دسترس مخاطبان قرار دارد با رضایت ۸۰ درصدی مردم روبرو شده است. احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی همواره جز دغدغه‌های عوامل سازنده سریال «مردم معمولی» و مدیریت مجموعه فیلیمو بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است.

سریال کمدی «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان، قرار است از شنبه ۸ خرداد با تغییر در زمان پخش، روزهای شنبه و پنجشنبه به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود.

رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم رودی بازیگران این سریال هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید