شنبه, 05 تیر 1395 15:40

شهاب عسگری بازیگر و دوبلور توانمند سینما، تئاتر و تلویزیون از علت فلج شدنش می گوید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - در هفته های گذشته که سریال دیدنی "کوچه اقاقیا" از شبکه آی فیلم دوباره روی آنتن می رفت در کنار حسرتی که برای از دست دادن بازیگرانی چون زنده یادان"منوچهر نوذری" و "باقر صحرارودی" می خوردیم، تاسف از فقدان کارهای طنز دیدنی در سالهای اخیر ، دلتنگی برای حضور رضا عطاران و کارهای تلویزیونی اش تلنگر دیگری هم به خاطراتمان می خورد. اینکه چه خبر از بازیگر نقش "فری چشم قشنگ" پسر ارشد خانواده تهرانی در این سریال. چرا کم کار است و حالا کجاست . تا اینکه با خبر نا خوشایندی مواجه شدیم و آن هم در زمانی که تا خبر نا خوشایند نباشد، معمولا کمتر یادی از کسی می کنیم. خبر این بود : "شهاب عسگری فلج شد".

شهاب عسگری در سال ۱۳۲۴ در تهران متولد شد. بازی در سینما را از سال ۱۳۵۷ با فیلمی به نام "کوسه جنوب" در کنار ایرج قادری کاری از ساموئل خاچیکیان آغاز کرد و سپس بازی در تئاتر را در سال ۱۳۵۹ در تئاتر نصر تجربه کرد.او در فیلم‌های ‌سینمایی آقای رئیس‌جمهور، دست‌های آلوده، جنجال بزرگ، تکیه بر باد وسریال های کوچه اقاقیا وستایش به ایفای نقش پرداخته است.
این بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که آخرین بازی او به سریال ستایش برمی‌گردد، در خصوص بیماری و جراحی‌اش، گفت: حدود ۲ سال است که در آلمان به سر می‌بردم و تازه به ایران برگشتم. رگ گردن من دچار مشکل شد و پزشکان کشور آلمان تشخیص گذاشتن فنری کنار رگ را دادند و به خاطر اشتباه یک پزشک آلمانی، ستون فقراتم عفونت کرد و کیستی در اولین مهره جمع شد. با رخ دادن این اتفاق حدود ۴۵ درصد از سمت راست و چپ بدنم فلج شده و در حال حاضر با واکر قادر به راه رفتن هستم.مشکل من هیچ ارتباطی با سکته مغزی نداشته و صرفا نارسائی یک رگ در ناحیه گردن بود.
وی ادامه داد: برای دیدن دوستان و اعضای فامیل خود به ایران بازگشتم و طی روزهای آینده باید برای ادامه درمان به کشور آلمان برگردم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید