سه شنبه, 16 خرداد 1396 14:59

عروسک‌ ها با کودک شو روی آنتن می روند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عروسک‌ ها با کودک شو روی آنتن می روند عروسک‌ ها با کودک شو روی آنتن می روند

سی و یک نما- «کودک شو» با دو بخش جدید «نمایش عروسکی» و «ستاره شو» در روزهای آتی به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

 

به گزارش سی و یک نما، برنامه «کودک شو» که پخش خود را از ابتدای فروردین ماه از این شبکه آغاز کرده است، در روزهای آتی با بخش‌های جدیدی روی آنتن این شبکه می‌رود. از آنجا که این برنامه با هدف تعامل بین خانواده‌ها و فرزندانشان شکل گرفته است، در همین راستا بخشی طراحی شده تا زمینه این ارتباط بیش از پیش فراهم شود. در این بخش هر خانواده با عروسک‌هایی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، نمایشی را برای فرزند خود و دیگر حاضران اجرا می‌کنند. اجرایی که با قصه‌گویی، صداپیشگی و اغلب هنرهای لازم برای یک نمایش عروسکی همراه است؛ پس از آن هم خانواده برنده توسط تماشاچیان حاضر انتخاب می‌شود.

در این بخش قصه‌ها و داستان‌های گوناگونی توسط اتاق فکر برنامه در نظر گرفته شده است، که با تبادل نظر با خانواده‌ها به آن شکل داده می‌شود و هر گروه متناسب با نوع اجرایی که ارائه می‌دهد مورد قضاوت قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که علاوه بر این بخش، آیتم دیگری با عنوان «ستاره شو» برای خانواده هایی که در برنامه حضور ندارند، تدارک دیده شده است. در این بخش هر خانواده می‌تواند با ارسال فیلم‌های یک دقیقه‌ای از فرزندشان و ارسال آن به پیام‌رسان تلگرام به شماره 09218347989 در کودک شو حضور یابند.

فیلم‌های ارسالی در این بخش بعد از داوری توسط کارشناسان «کودک شو»، برای شرکت در مسابقه، انتخاب شده و در برنامه نمایش داده می‌شوند.

برنامه «کودک شو» هر هفته در روزهای زوج، در ساعت 21 به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

پخش این برنامه در قالب یک فصل 90 قسمت، با اجرای پژمان بازغی ادامه دارد و قرار است به زودی علاوه بر بخش‌های مذکور، چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگون نیز به آن اضافه شوند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید