دوشنبه, 11 ارديبهشت 1402 12:06

فصل هفتم "سریال پایتخت" با بازگشت به اصالت اولیه ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فصل هفتم "سریال پایتخت" با بازگشت به اصالت اولیه ساخته می‌شود فصل هفتم "سریال پایتخت" با بازگشت به اصالت اولیه ساخته می‌شود

سی و یک نما - رئیس مرکز سیما فیلم با تأکید بر اینکه پرونده «پایتخت» در تلویزیون بسته نشده است، خاطرنشان کرد: با رفع ایرادها و اشکلات فصل قبل، این سریال حفظ خواهد شد و فصل هفتم سریال تولید می‌شود.

مهدی نقویان، رئیس مرکز سیمافیلم به ایسنا گفت: طبیعتا در مسیر تولیدات رسانه ممکن است گاه اختلافاتی در بین عوامل و سازندگان حادث شود که سریال «پایتخت» هم از این موضوع مستثنا نبوده، اما باز کردن آن و اشاره به جزئیات به صلاح این سریال محبوب در آن زمان نبوده و مدنظر رسانه ملی هم نیست، بلکه هدف مدیران سیما همواره تسهیل و رفع مشکلات اینچنینی در پروژه‌هاست.

نقویان با بیان اینکه سریال «پایتخت» جزو تولیدات شاخص رسانه ملی بوده است، گفت: پرونده «پایتخت» در تلویزیون بسته نیست و با رفع ایرادها و اشکالات فصل قبل، این سریال که متعلق به سازمان صداوسیما و برای مردم است، حفظ خواهد شد. تاکنون ششفصل از سریال «پایتخت» از تلویزیون پخش شده است. آخرین فصل این مجموعه در نوروز ۹۹ و در قالب ۱۵ قسمت روی آنتن رفت و به زودی شرایط تولید فصل هفتم که بازگشتی به اصالت فصول اولیه خواهد بود فراهم می‌شود.

دیدگاه‌ها  

0 #1 ماهان فرحناک 1402-02-14 10:04
سلام لطفا پایتخت هفت را بسازید میدونی شخصیت و داستان پایتخت هفت بهتاش دروازه بان باشگاه فوتبال نساجی قائمشهر باشد و ریش و سبیل بهتاش بزنید و با بازیکن پیترچک علاقه داشته باشد و نقی نماینده مجلس هما اخبارگو فهیمه و رحمت آرایشگر باشد و خونه نقی و خونه فهیمه را انتخاب کنید و بسازید و داستانش جدید باشد و بهتاش در استادیوم آزادی نساجی قائمشهر با استقلال بازی کند و بهتاش و بهبود هم روبرو شود و بهتاش شوکه شود و زبونش بند اومده باشد و ابوالفضل رجبی را حذف کنید و یکدیگر بیاریش و پایتخت هفت از ۳۰ آبان ۱۴۰۲ بسازید و در ۱ فروردین ۱۴۰۳ در شبکه یک و تماشا پخش شود و سارا و نیکا که حذف کردین به جاش دوتا دختر دوقلو بیاریش نقش سارا و نیکا رو بازی کنن و پایتخت هفت ۱۶ قسمت باشد و من منتظر پایتخت فصل هفتم هستم و پایتخت هفت در شبکه یک ساعت ۱۵ :۲۲ پخش شود و در شبکه تماشا ساعت ۱۲ شب پخش کنید ممنون خدانگهدار
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید